AtrisinātaAutoskola Presto - slikts serviss

pieteicos autoskolā, teorija it kā 5,5 nedēļas, sākās 18.martā beidzās 17.jūnijā, normāli ievilkās. Nākamais - 1.palīdzibu izgāju 4.februārī, apliecību nedeva, lai nepazaudēju :D tā kā pagāja ievērojams laika posms par apliecību aizmirsu un pasniedzēja arī :D, nokartoju skolas teoriju un aidā uz csdd. Aizbraucu un tur man saka kur pirmās palīdzības apliecība :D traģikomski. tagad speciali attiecīgā pasniedzējai piemērotā laika drīkstu iet pakaļ savai apliecībai :D jauka skoliņa lauku cilvēkiem

Sūdzība veiksmīgi atrisināta baarbala 18.07.2017

sapratu ka šai iestāde kursantam ir jabut apķērīgākam par pasniedzēju. paldies

B

TasEsLV 18.07.2017

Nu tad noskaidro kādi dokumenti :D ir vajdzīgi :D pirms ej uz CSDD :D
Neviens tev pakaļ neskraidīs :D un nelūgs paņemt savu apliecību :D Ja nevarēji atcerēties no pasniedzējas paņemt :D tad kāda garantija ,ka paņemtu no savām mājām :D :D :D :D

B baarbala 10.05.2020

Ļoti laipni, gan jau pats Zigis raksta, jo pa telefonu mani nodirsināja kā mazo cinīti, žēl ka man nav iespēja ierakstīt telefona sarunas, :(

A autoskolapresto Pārstāvja atbilde 25.07.2017

Baiba, mums jāatvainojas, ka teorijas kursi izstiepās, jo mācību laikā notika telpu maiņa. Autoskolu sfēra ir licenzēta, tādēļ ievilkās tieši licences iegūšana jaunajās telpās.

Mēs uzņemamies atbildību par apliecības neiedošanu laikā. Plānotais serviss pārvērtās neērtībā. Mēs piešķiram EUR 20 izdevumu kompensācijai, ko šī situācija sagādājusi.

Skolai noteikti ir jāīsteno visi zīmola kvalitātes kritēriji, neskatoties uz to, kur atrodas uzņēmuma filiāles.

B baarbala 10.05.2020

Starpcitu tos 20eiro vēl neesmu saņēmusi, varbūt ielieciet bankas izrakstu kam tad pārskaitījāt?