Autoskola Presto - Slikts serviss

Mīļie topošie autovadītāji!

Nevienam neiesaku iet uz autoskolu Presto. Šīs autoskolas iekšējā sistēma ir izveidota tā, lai noslauktu ne tikai kursantus, bet arī instruktorus un pasniedzējus.
Pati esmu strādājuši šajā autoskolā, un nu mans pacietības mērs ir pilns. Gribu, lai visi zin, ka autoskolas Presto vadītājs, Zigmārs Jansons ir nekrietns cilvēks. Domāsiet kāpēc?
Es pasniedzēja, godam un ar atbildību attiecos pret savu darbu, cenšos vienmēr nodrošināt individuālu pieeju katram kursantam, bet, šai iepriekš pieminētajai personai, netrūkst nekaunības, lai pēc godam novadītas grupas, savlaicīgi man izmaksātu atlīdzību par ieguldīto darbu.
Nepietiek, ka šī persona, mēģina katram pasniedzējam nosist cenu par novadītu grupu līdz pilnīgam absurdam, vēl piedevām, lai saņemtu šo niecīgo samaksu ir jāiet entās reizes pie sekretāres un jādiedelē kā nabagam.
Kamēr šo autoskolu vadīs Zigmārs Jansons, tikmēr apmācības kvalitāte tikai kritīsies. Varu uzreiz Jums pateikt, ka neviens no autoskolas Presto pasniedzējiem vairs nevada nodarbības ar deksmi un entuziasmu. Tās tiek vienkārši novadītas, kā teikt, atstrādātas.
Savukārt, cik esmu dzirdējusi no instruktoriem, jaunieviestā sistēma, kādā veidā kursanti pierakstās pie instruktoriem, ir izdomāta tikai, lai apspiestu un atkal noslauktu šoreiz nevis pasniedzējus, bet gan instruktorus. Līdz ar to instruktori nav ieinteresēti strādāt kvalitatīvi. Tā kā par kvalitatīvu apmācību šajā autoskolā varat vienkārši aizmirst.
Autoskolas teorijas eksāmens ir sastādīts no vecajām uzdevumu grāmatām, tajā esošie jautājumi nav adekvāti, vienīgais šīs autoskolas mērķis ir visādos veidos gūt peļņu.

Vēl viens pierādījums tam, ka šīs autoskolas mērķis ir tikai aizmālēt cilvēkiem acis, ir tas, ka instruktori ir sadalīti augsti kvalificētos un vienkāršos instruktoros. Par cik pati neesmu instruktore, bet man ir daudz paziņas un draugi instruktori, pakonsultējos ar viņiem šajā jautājumā, sazvanīju arī "Instruktoru biedrību", kura man paskaidroja:

Nav tādu augsti kvalificētu instruktoru, visi instruktori un pasniedzēji savas apliecības iegūst pēc vienotas CSDD sistēmas. Latvijā nav arī papildus kursu, kas piedāvātu paaugstināt instruktoru kvalifikāciju, tā kā tas ir neizdevies mārketinga triks kā atkal no tā paša nabaga kursanta, kurš ir students, paņemt vairāk naudas par to pašu pakalpojumu vienkārši spēlējoties ar vārdu "augsti kvalificēts".

Lai būtu pilnīgi kompetenta šajā jautājumā, sazinājos arī ar CSDD, kas man atbildēja tieši to pašu, ka instruktoru sadalījums augsti kvalificētos un parastos instruktoros ir absurds un tas ir prasts mārketinga triks.

Tad nu lūdzu mīļie, topošie autovadītāji, padomājiet divreiz, pirms uzķerieties uz šīs lētās autoskolas trikiem, kuri ne tikai vēlas apčakarēt katru savu kursantu, mānot un maldinot tos, bet arī neizmaksā saviem instruktoriem un pasniedzējiem pienācīgas algas, nemaz nerunājot par iekļaušanos termiņos.

A autoskolapresto Pārstāvja atbilde 10.03.2017

Šī ir Autoskolas Presto oficāla atbilde. Mēs šo klajo apmelojumu varam apgāzt ļoti vienkārši. Izsolam EUR 500, ja oficiāli pierādīsiet, ka skolai ir parādsaistības pret jebkuru tās teorijas pasniedzēju. Autoskola ir starp prestižākajām, skolām, kas vispār nepiedalās nekādās atlaižu, akciju kampaņās, neuzliekot pilnīgi nekādas saistības uz klientu ne teorijā, ne braukšanā. Mēs pat klientiem atgriežam naudu, ja ir pamatotas strīdus situācijas. Skolas reputācija ir nevainojama.

Jebkuras darba attiecības veido vienošanās ar darba devēju. Visu nosaka tirgus attiecības. Ja persona ir ieinteresēta strādāt, tad viņa to dara. Pārējais ir mazsvarīgi.

Rakstā neseko NEVIENS ARGUMENTS, kāpēc jaunā braukšanas apmācības sistēma būtu nekvalitatīva. Mēs esam viena no 2 Latvijas autoskolām, kurā instruktors saņem samaksu par KATRU nodarbību, tādēļ neviens nevar apgalvot, ka tā tiek vilkta garumā. Kursanti brīvi maina instruktorus, atbilstoši viņu iespaidam par apmācības procesu (kaut katru dienu). Apmācības process tiek dokumentēts apmācības žurnālā. Nav Latvijā godīgākas sistēmas. Mēs izmainām industriju.

Dalījums instruktoros un augsti kvalificētos instruktoros izveidots atbilstoši skolas iekšējai vērtību sistēmai - instruktora stāžs, pieredze, kursantu ar sociāliem tīkliem autorizētas atsauksmes un pats galvenais - pieprasījums (balso ar savu naudu).

Pievērsiet lūdzu uzmanību - šo sūdzību it kā raksta pasniedzējs, profesionālis. Speciālistam NEKAD nevajadzētu zvanīt uz CDDD, lai ievāktu informāciju par tādiem elementāriem jautājumiem kā kvalifikācija=pieredze.

Autoskolas teorijas eksāmens skolā tiek veidots no visjaunākajām grāmatām. Šī maiņa notika 2015./2016. gada mijā un nekavējoties (ar dienu starpību) pēc jaunākās grāmatas parādīšanās. Neviens mums nevar pārmest vilcināšanos un neatbilstību.

Vai jūs ievērojāt šī raksta virsrakstu? Kāds te sakars ar servisu? Kāda jēga analizēt skolas mārketingu, ja vien neesi konkurents? Vai ir kāds pievilts klients? Nē! Jo mums rūp pilnīgi katra kursanta viedoklis.

Jums parādījās šaubas? Intuīcija neviļ. Paldies par uzmanību!

J Jānis91 12.03.2017

Nemācēšu teikt par Autoskolas iekšējām problēmām, bet man kā šīs skolas klientam nekāda patīkamā pieredze nebija. Ne īsti zinoši pasniedzēji, ne instruktori. Man nešķiet normāli, ka pasniedzējs uz kursanta jautājumu var atbildēt ar "Es nezinu!" uz teorijas jautājumiem. Vai arī atbilde "Tā tas vienkārši ir, iegaumē to!". Jebkurš cilvēks, kas ir mācījies CSN pateiks, ka nav jēgas kaut ko iekalt no galvas, bet gan jāsaprot pēc būtības kādi šie noteikumi ir. Un instruktori arī tādi interesanti viņiem ir. Protams, par to vai es gribu dzirdēt šo instruktoru ikdienišķās problēmas un stāstus no dzīves, kas vispār nav saistīti ar dalību ceļu satiksmē un noteikumiem, ir strīdīgs jautājums, jo varbūt kādam tas interesē, kādam varbūt nē. Es biju viens no tiem, kam neinteresēja. Tieši otrādi, man tas traucēja koncentrēties uz dalību ceļu satiksmē. Otrā lieta, mani fascinēja instruktora nekaunība neatzīmēt manā uzskaites lapā visas braukšanas, nemaz nerunājot par to, ka man kāds varētu iedot arī kādu kvīti par samaksāto pakalpojumu. Kopumā šī autoskola atstāj tāda kaktu kantora iespaidu ar noplukušām telpām un tik pat noplukušiem pasniedzējiem. Es noteikti nerekomendētu šo autoskolu nevienam.

A autoskolapresto Pārstāvja atbilde 13.03.2017

Jāni, ar tikko izveidoto profilu! Cik interesanti, ka šie viendiennīši profili tik ātri atrod šīs "sūdzības"! :)

Samaksa par nodarbībām notiek tikai autoskolā, tāpēc atrunas šeit par privātām attiecībām ar nezināmiem instruktoriem ir vienlīdzīgas ar meliem. Kad esi pieķerts melos, tad pārējiem "apgalvojumiem" vairs nav nozīmes.

teorijaspasniedzeja 27.03.2017

Būs vien jāpiekrīt Jūsu viedoklim, jo tie pasniedzēji, kas tur ir palikuši strādāt uz šiem drastiskamiem nosacījumiem, noteikti nav kompetenti nedz CSN, nedz pedagoģijā kā tādā.
Kakta kantoris noteikti būs pareizas apzīmējums autoskolai Presto.
Un pilnīgs apsmiekls un apsurds ir Presto kakta kantori nosaukt par universitāti, cilvēki šajā uzņēmumā ir tik neizglītoti, ka pat nezin šī vārda definīciju.

A autoskolapresto Pārstāvja atbilde 27.04.2017

Nekauņa ar niku teorijasasniedzeja nekad nav bijusi mūsu skolas tuvumā. Par to liecina vairāki fakti. Skolas pasniedzēji ir sadarbības partneri visā tās pastāvēšanas vēsturē. T.s. "kakta kantorim" ir TOP5 CSDD teorijas statistikas reitings Latvijā starp lielajām skolām (virs 200 kursantu).

A Andrejs V. 15.03.2018

Esmu kursants beidzamajā stadijā autoskolā Presto. Un esmu maksājis arī skaidrā naudā. Arī nevienam citam klāt neesot. Vairākas reizes. Un vienmēr ticis lietots kases aparāts administrācijas telpā, un vienmēr saņēmu pretī čeku.

teorijaspasniedzeja 27.03.2017

Zigmār, melos esi pieķerts tu, jo maksāšaja ar pārskaitījumu ir tikai tikko ieviesta .Klients noteikti ir mācījies vēl pa vecam. :)

I Ieva K 07.09.2017

Pilnībā piekrītu teorijaspasniedzēja, Zigmāram būtu jāaizdomājās par savu reputāciju un attieksmi pret darbiniekiem... ar naudu visus nenopirksi:)

A Al12345 14.04.2017

Клоунская автошкола:) Позиционируют себя , типа офигенная школа. Посмотрел статистику в CSDD. За полгода вождение из 7 человек только 1 сдал с первого раза :))) Сделали какой-то левый сайт с топом автошкол , в котором поставили себя на второе место.

A autoskolapresto Pārstāvja atbilde 18.04.2017

Šis portāls ir pārvērties par miskasti un mēslu bedri, kur konkurentu izveidoti viendienīšu profili anonīmi izveļ savu žulti.

Niks "Teorijas pasniedzēja" apgalvoja, ka tai skola neesot samaksājusi algu, par ko izsludinājām pierādījuma atlīdzību EUR 500. Skatamies šī cilvēka atbildi zemāk - par algas nemaksāšanu vairs nav ne vārda, bet seko pilnīgi neloģiska, augstāk esošai "sūdzībai" nerelevanta piezīme par klientu. Jebkuram cilvēkam te viss ir skaidrs. Ar kādām tiesībām šis niks lieto CSDD logo?

Niks AI12345 - nav skaidrs, kādu statistiku šis cilvēks ir skatījies, jo ir jāzina uzņēmumu nosaukumi, ar kuriem tas strādā. Tie ir vairāki un nebūt neietver nosaukumā Autoskola Presto. Atbildot par autoskolu top - kāpēc tad sevi neielikt pirmajā vietā, ja tas būtu mūsu tops? Nav īpaši loģiski, ne?

I Ieva K 07.09.2017

Niks "teorijaspasniedzēja" nevar būt konkurents, jo vnk konkurenti tik precizi nespēs raksturot firmas iekšējo darba struktūru! Par to vajadzētu aizdomāties... Ar cilvēkiem ir jākomunicē un jāmotivē strādāt... nevis kavējot algas un izvairoties no telefona zvaniem, bet tā diemžēl Zigmāram ir ikdiena...

I Ieva K 05.09.2017

Presto autoskola

I Ieva K 05.09.2017

Nevaru nepiebilst, ka izmaksāt korekti algas firmai ir patiesas problēmas, strādāju šajā uzņēmumā, aizejot no darba netiek izsniegts aprēķins, alga ,patstāvīgi, tiek maksāta pa daļām, protams, nemaksājot visu. Šeit nav runa par pasniedzēju, bet par citu amatu, varbūt varu pieteikties un saņemt 500 eur bonusu, pierādot ka firmai tomēr ir parādsaistības pret savu nu jau bijušo darbinieku!:)

A autoskolapresto Pārstāvja atbilde 07.09.2017

Ieva Krasovska tika ATLAISTA saistībā ar neatbilstību zīmola uzstādītajiem darba un servisa kvalitātes kritērijiem. Strīda būtība ir nevis ALGA, bet par papildus kompensācijas apmēru strīds tiks risināts tiesas ceļā, kā tas Latvijā pienākas.

L Lelduks 25.05.2018

Laba diena! Vēlējos dalīties pārdomās, par šo iestādi! Biju intervijā, kas notika dīvainā Namatēvs iestādē, pirms un pēc intervijas vel vairāk parunāju ar draugiem, precizēju dīvainas lietas, kas atrunāja mani te uzsākt darba attiecības! Firma pārstāv prestižu zīmolu, kas itkā ir Nr 1 Latvijā, tomēr strādā zem dažādiem SIA, kuriem visiem kā viens ir nodokļu parāda saistības... Dīvainība vai sakritība? Nezināšu teikt... bet aizdomāties noteikti liks. Pakonsultējos ar VP strādājošu draugu, kas apstiprināja, ka firma varētu piekopt nepiedienīgu dzīves veidu! Tādēļ domāsim kur labāk stradat un mācīties gan jau arī.