www.sudzibas.lv Autoskola Presto apmelošana un nespēja samaksāt par darbu

Autoskola Presto - apmelošana un nespēja samaksāt par darbu

Tukša runāšana un oficiāli (autoskolas Presto) izdots dokuments, kas apliecina patiesos darba izbeigšanās iemeslus! Domāju, Zigmār Janson, komentāri lieki. Goda aizkaršana un neslavas celšana arī ir LR likumdošanā sodāma rīcība...Domāju, nobriedušam un pieredzējušam skolas īpašniekam tas būtu jāzin. Tā lūk... Nerekomendēju sadarboties ar šada līmeņa vadību.
Un kā tad ar izsludināto atlīdzību? Esmu spējīga pierādīt un apliecināt dokumentāli parādsaistības pret darbiniekiem šim uzņēmumam... :) :)

Atbilde no autoskolapresto Pārstāvja atbilde 07.09.2017

Ieva Krasovska tika ATLAISTA saistībā ar neatbilstību zīmola uzstādītajiem darba un servisa kvalitātes kritērijiem. Strīda būtība ir nevis ALGA, bet papildus kompensācijas apmērs. Strīds tiks risināts tiesas ceļā.

500EUR balva bija pieteikta, lai pierādītu vienā gadījumā, ka tas bija konkurentu izdomāts stāsts, kas arī izdevās, savukārt Tavā gadījumā mēs nemaz nenoliedzam, ka mums ir konflikts par atlaišanas kompensāciju. Cilvēkiem mēdz būtu dažādi viedokļi par lietām - tas ir normāli.

I

O Otw 22.06.2019

Uzjautrina Autoskolas Presto atbilde: "Strīds tiks risināts tiesas ceļā.". Strīds tik tiešām tika atrisināts tiesas ceļā un neviens Presto pārstāvis neieradās uz tiesas sēdēm. Protams, ko tur ierasties, ja pirms tiesas procesa uzņēmums tika ļoti ērti pārrakstīts, kā jau pieņemts pisnesmeņiem.

Rezultātā, godīgie Latvijas uzņēmēji samaksāja par Presto visatļautību, jo naudu Ieva saņēma no garantijas fonda, kurā pēc likuma iemaksas veic visi nodokļus maksājošie uzņēmumi.

A autoskolapresto Pārstāvja atbilde 03.03.2020

Nav tādas autoskolas presto, bet ir ir Presto autoskola. Pilnīgi 2 dažādas lietas. To pārstāv SIA Presto autoskola. Mums nekad nav bijuši strīdi, ko risināt tiesas ceļā, mēs neesam bijuši puse (tātad aizstāvoties vai apsūdzot) jebkādā tiesas prāvā. Tātad tas nozīmē, ka austāk minētais apgalvojums ir klaji meli. Tas, ka viena un tā pati persona jautā (Ieva K"sūdzas") un atbild (Qtw "komentē") no dažādiem profiliem, rada tikai ilūziju, ka ir kādas pretenzijas.

O Otw 04.05.2020

CSDD datu bāzē zem dažādiem SIA nebūs redzams Presto? ;) Protams, zem uzņēmuma brenda var būt dažādi SIA ar dažādām funkcijām. SIA MJZ, kurš bija zem Presto, tika pārrakstīts no personas, kura ir saistīta ar Presto patieso īpašnieku, to pašu īpašnieku, kuram, pēc neoficiāliem datiem, bija tiesa un izlīgums ar VID, nācās atkāpties no valdes un samaksāt parādus un sodus. Savukārt, otrs SIA tika pārrakstīts uz ar VID izlīgušās personas tēvu, zem kura tagad tiek slēgti autoskolas līgumi. Protams, teiksiet, ka šie SIA nav nekādā veidā saistīti un turpināsiet melot, bet tas nemaina lietu reālo stāvokli. Nav tālu jārok, tāpēc, lūdzu, labākai atpazīstamībai, ar Presto oficiāli un neoficiāli saistītie SIA:

SIA "JNZ" - 40103899969 (iniciāļi no "Jānis un Zigmārs")
SIA "MJZ" - 40203012131 (iniciāļi no "Maija Jānis Zigmārs")
SIA "Zzigy" - 40103389006 (Zigmāra iesauka)
SIA "AUTOSKOLA PRESTO" - 40103480953 (iepriekšējais nosaukums: Zigy )
SIA "Presto Autoskola" - 40203029833
SIA "Presto PP" - 44103126039 (no "Presto Pirmā palīdzība")

#manspresto
#presto
#tiesības90dienās
#tiesībaskabatā

Lūdzu, piedraudiet ar tiesu, bet mēs jau zinām, ka neieradīsieties vai pierādījumu gadījumā atkal pārrakstīsiet SIA kādam nelaimīgajam, tādējādi nekaunīgi rādot ar pirkstu un apgalvojot, ka nav nekādas saistības.