Autoskola Kristine - Nemāk mācīt

Fakts no 13 kursantiem pēc 7nedēļu apmācības no novembra līdz decembrim vēljoprojām nav nolikuši 8+ stubenti skolas eksāmenu tikai viens nolicis CSDD teoriju nevienam vēl nav tiesību,
griezos pie zinātāja un tas secināja pēc mana pastāstīstā un pārbaudes- apmācības bijušas nekvalitatīvas un ka nekas nav iemācīts, un vis kas tika izdarīts palielam ir saucams par "kopā grāmatas izlasīšanu", jo netika likts zīmēt ceļ situācijas - ātri parādija / nolasīja tekstu un viss ātri pie nākamā. beidzot apmācības viņiem ir izdevīgi ja neesmu iemācijies, jo katra pārlikšanas reize maksā 7euro drīkst būt 1kļūda(pārmaksāts jau daudz), jāmeklē papildu nodarbības pie jau esoša šofera vai kāda cita (un protams par saviem līdzekļiem) lai iemāca jo uzsākts ir un pabeikt vēlos..
Braukšanu mācā? nu to par mācīšanu grūti nosaukt =gumijas vilkšana, vienīgā kas ir lādzīga tās vadītāja..

E

BondsBonds 12.02.2017

Nu likumīgi viņiem ir tiesības piesieties kaut pie vienas kļūdas. LV tas nav nekas jauns, jo dzīvojam LV. Noliku atutoskolu ar trešo reizi, bet valsts ar pirmo UN BEZKĻŪDĀM GAN TEORIJU, GAN PRAKTISKO! Ko tas rāda? Zemu regulējumu no valsts... Iedod kaut kādam komersantam piešķirt tiesības - tikpat labi var uzdāvināt!

F Freze 22.11.2018

Ja paši negrib mācīties, tad vaina nav autoskolai! Man grupā bija 8 kursanti, 2 patstāvīgi kavēja, 1 jau uzvedība un attieksme bija pamatskolas līmenī (protams, sēdēja pēdējā solā, pētīja galdu un ģenerēja glupus jociņus).
Pēc teorijas kursa beigām man sanāca "paņemt" pauzi 3 mēnešu garumā darba dēļ. Kad gāju kārtot skolas teorijas eksāmenu pēc 3 mēnešiem, tikai 1 vai 2 kursanti bija atnākuši nokārtot eksāmenu. Pārējie vienkārši pazuda un nenāca!
Skolas eksāmenu noliku ar 2.reizi, csdd bez kļūdām ar 1.reizi.
Teoriju pasniedza perfekti. Lasīja prezentāciju, skaidroja, stāstīja piemērus iz dzīves, zīmējām situācijas.