Autoskola Krasts - Instruktori

Jaunās kursantes, nekādā gadijumā neejiet pie Jura Opelta, viņš noslauks naudu, manā gadijumā 140Ls. Aizvedīs jūs pirmajā reizē uz Zaķusalu, personīgi mani-Februārī kad viss bija piesnidzis, un pabraukt varēja pa 2 rīsām, ceļs tur vispār nebijā tīrīts. Stastīs jums jaunās kursantes, par automašinas spidometru, gaismām, dažādām podziņām, pedāļiem 3 mācību reizes. Vedīs jus nevis pa kādu no maršutiem, bet gan pa savām mājām, bankām, Statiol uzpildes stacijām, kaut kadiem servisiem kas saistīti ar Opelta personiskām vajadzībām. It kā dažiem tas izklausās sīkums, bet ja vienā brauksānas reizē tā izdara, ka pabraukt var 40 minūtes, no visa mācību laika kas ir 1 stunda 30 minūtes, un pārējo laiku vienkārši jānīkst mašinā-tas tas ir stulbi. Ā un pa eksāmeniem neuztraucieties, netiskiet tik ātri! Vīņs speciāli velk laiku, lai varētu tikai no jums nokāst naudu. Tādam gan vajadzētu atņemt instruktora licenzi uz mūžu!

A alex 05.07.2010

Prichjom te vispār ir šī portāla admini ? Nujau te tiešām ir sviests, izskatās, ka kāds ir vareni nobažījies, un dod visiem tā pretī, ka dzirksteles šķīst ! Šis portāls, atgādinu, ir domāts, lai cilvēki darītu zināmus nekvalitatīvus produktus, pakalpojumus utt, un Līga ļoti skaidri un pamatoti raksta savu sūdzību, tā vien šķiet, ka KRASTS izgāžas kā veca sēta- un tas ir tikai dabiski- visam savs laiks !!!

M Māris G. 06.07.2010

to Mrg, Atradies te kaut kāds filozofs? Ir dažādi cilvēki, vieni saka, vieni nesaka, vieni vispār nemācās autoskolās. Kāpēc ir jasatraucās Mrg pēkšni par vienu instruktoru? Kāds šeit sakars ar IQ? Jaunajiem topošajiem autovadītājiem jāzin ar ko var saskarties, ja brauks ar instruktoru vardā Juris Opelts. Un jaizdara izvēle. Ka viens šeit rakstija: ka lielāko ļaunumu jau izdara instruktors, kurš sabojā autoskolai vārdu.

J joe 12.07.2010

tam instruktoram SMIRD DIRSA ...

S susurs 22.08.2010

Man gan nebija šis instruktors, bet Aivars Vuļs... cepuri nost!!! kolosāls cilvēks un ļoti labi iemācīja braukt! par tiem eksāmeniem teorijas nju arī muļķības... es noliku ar 1. reizi un bez nevienas kļūdas! mācības sāku 2008.gadā, pagājušā gada pavasarī, kad biju diezgan tuvu beigām, krīzes dēļ nācās pārtraukt... kad atsāku mācības skola man neko papildus neprasīja, ļoti korekti un godīgi visu izstāstīja, tikai teorija bija vēl vienreiz jāpārliek! Tā kā nepatīk instruktors ejiet un mainiet!

S Santa 19.10.2010

Joe komentāru derētu dzēst āra! Padalīšos kā man bija, sākās janvārī teorijas nodarbibas, teoriju protams ka pasniedza Opelts. Teoriju pasniedza ciešami, paskaidroja, ko nesapratu es un pārējie kolēģi. Viss bija labi līdz brīdim kad pienāca laiks kārtot skolas teoriju, protams ka teoriju uz vietas neviens tā arī nekārtoja, bet gan vēlāk mocijās Gogoļa ielā pie datora. Par to ka kāpēc neliekam teoriju viņš runāja direktora vārdā teikdams, ka: "direktors esot termiņus pārcēlis un ko jūs tur kārtosiet, vel visi nenokārtosiet". Tā bija kļūda. Par braukšanu- Kad teorijas nodarbības bija pusē tad Opelts sāka mudināt braukšanai, minot sevi kā "ļoti professionālu'' instruktoru. Kaut kādā veidā nostrādāja ''bara instingts" un izņemot 2 cilvēkus no padsit grupā pieteicās braukt ar Opeltu. Dažš pabrauca pāris reizes, dažš padsmit, lai saprastu to ka Opelts ir nevis intrsuktors, bet gan naudas slaucējs. Vēlāk sazinoties ar pārejiem teorijas grupas biedriem uzzināju ka lielākā daļa aizgājusi no viņa prom. Nebija tā ka neko neiemāca, bet tas ko iemācija lielākoties, nebija pareizi. Ar mācībniekiem viņš vizinājās apkārt pa nomalēm, kur nav ipašas satiksmes, un kur īsti nav ko mācīties. Padomājiet vai ir vērts iet pie cilvēka kas ne tikai neiemaca braukt, bet vēl par to noplēš naudu. Kā dzirdēju tas pats Opelts ir ticis pie eksāmena pieņēmēja amata, neceriet ka šis indivīds jūs pielaidīs pie csdd eksāmena tik ātri. Nē viņš paņems un izgāžis jūs speciāli, ne jau ka braucat slikti, bet tapēc ka tas viņam nav izdevīgi. Par autoskolas atlaidēm aizmirstat tādas nav un nav bijušas, tā ir muļķa ķeršna nekas vairāk. Velvreiz padomājiet, vai vērts kārtot B kategorijas tiesības, skolā kurā strāda šāds indivīds.

S slieka 01.11.2010

Cik cilvēku, tik viedokļu.
Es mācījos pie šī paša instruktora gan teoriju, gan braukšanu un ziniet - tas, cik ātri JŪS gribēsiet iegūt vadītāja apliecību ir mīlīši atkarīgs tikai un vienīgi no Jums. Nepatīk, mainiet instruktoru, skolu utt...nav ko nīdēt te un dzīt sviestu. Mans mērķis bija pēc iespējas ātrāk šaņemt tiesības un to arī izdarīju 3.5 mēnešu laikā, visu ar pirmo reizi un starpcitu pie JURA OPELTA!!!

P.S. Starpcitu J.Opeltam kursantu ir visvairāk no visiem pārējiem pasniedzējiem, der aizdomāties...

J JURIS 01.11.2010

Aizgājis jau ir par tālu.Var pārmest par nepilnībām mācību procesā jo kļūdas ir visiem.Izlasot pēdējos komentārus un tieši par skolas eksāmenu, esmu pārliecināts ka tā ir neveiksmīgā instruktora Andra Rozentāla melnā aģitācijas kampaņa.Šis instruktors arī strādā autoskolā ''Krasts''.Viņam ir izteikta latviskā skaudība par manu veiksmīgo darbību.Man ir 23 gadi instruktora darba stāžs.Ja es būtu tik slikts instruktors, vai es tik ilgi atrastos šajā darbā, jo izpatikt vadībai nekad neesmu pratis.Visu esmu pierādījis ar savu darbu, par ko liecina daudzo kursantu skaits, ko var apskatīt CSDD mājas lapā.Un visiem esmu teicis- ja neapmierina instruktors, tad ir jāmaina.Nepatīkami, ka komentētāji prot zākāt, noķengāt, apmelot tikai slēpjoties aiz izdomātiem vārdiem.Tas jau arī neliecina par jūsu godīgumu un rakstītā patiesumu.

J Juris 23.11.2010

Учился я в Крастс на C, D категории с Апреля по Август 2010 года, беда только в том, что сдав школьный экзамен и экзамен теории в CSDD, можно подвиснуть с экзаменом по вождению на месяц, полтора - запросто!Видимо все из-за того, что ради вас одного в CSDD никто документы сдавать не повезет, ждут когда соберется группа и отвозят.
В остальном ничего плохого сказать не могу, даже наоборот, большое спасибо преподователю Юрию Астафьеву все четко, логично и понятно, после его лекций было страшно ездить домой(потому что за 15 лет езды с "B" категорией начинаешь ездить не по правилам а по памяти и интуиции, а тут тебе все разжували, в рот положили )так вот, выезжаешь после лекции в город и понимаешь, что ты был ДЕБИЛ и вокруг тебя тоже все ДЕБИЛЬНО пытаются рулить, а еще очевиднее это становится при практическом вождении с инструктором Александром, который очень тонко и с чуством юмора под...нет тебя при каждом твоем "бэээшном" выкидоне!
А то, что за каждый последующий школьный экзамен по пятерочке снимают, считаю вполне нормально, хоть какой то стимул у двоечников появляется, лучше школе 5LS, чем в CSDD 9LS я уже не говорю о суммах за практический экзамен если не дай бог не сдаш с первого раза...
Лично я, сдал на обе категории, оба раза с первого раза!
За что спасибо им большое!
P.S И сына своего на курсы буду записывать только в КРАСТС!

с Сергей 25.02.2011

как говориться, кому что, а лысому расчёска! ))но на самом деле таких преподавателей, как Юрий Астафьев, ещё поискать надо! боюсь, что даже днём с огнём не найдёшь! это моё "железное" мнение"! в любых жизенных колуарах хватает долбоящуров, также их хватает и на занятиях в лице учеников, которые, в принципе, по-моему мнению, и отписывают свои "сопли неудачников".усилия преподователя, даже 100%-ные, могут остаться тщетными, если ты не будешь прикладывать максимум своих усилий в учёбе! короче, реальный мужик, повторюсь, реальный, реально преподаёт, реально учит! без сомнений ни на йоту, советую!

е Евгений 25.02.2011

И еще одно замечание: слово или термин может иметь совершенно иное значение.

V VVVN 29.03.2011

По поводу жалобщиков - есть категория людей, которым всегда и все плохо. Есть которые заплатив 1 копейку, автоматом становятся хозяевами жизни и содержимое их черепной коробки не позволяет им самим делать что-либо для достижения желаемого. Есть случайные "пассажиры", которые не понимают до конца что тут делают. С этим контингентом работать преподавателю трудно, неинтересно а порой противно. Не будь быдлом, и люди к тебе потянутся. По поводу преподавателей в этой школе, имею четкое мнение - люди - профессионалы. На лекциях очень интересно и их посещение не считаю потраченным впустую временем. А не сдам с первого раза, так это только моя вина. Люди сделали все для того, чтобы учащиеся сдали экзамены с первого раза. Это мое мнение.

L Lilule 08.08.2014

Es arī mācijos pie Jura Opelta un varu tikai ieteikt un sacīt to labāko! Man bija vistiešākais RIEBUMS pret braukšanu kā tādu pateicoties iepriekšējam instrukoram.. Bet Juris man iemācīja baudīt auto vadīšanas prasmi! Tagad es katru dienu braucu ar prieku - unman tiešām patīk vadīt auto - un tas ir tikai pateicoties instruktoram!

P.S. - par naudas slaukšanu - man pretēja pieredze - vienmēr varējām sarunāt atlaides.

Krasts ir prīmā, alexandrs un vina tetis man iemacija braukt, saprast, ka es nefiga nezinu noteikumus. Kartoju ce, velreiz liels paldies. Andris ogsts. Ko jus tur varat smirdet ar saviem komentariem, nāc pie manis - es iemacisu braukt ar pirkstu pa karti un ar pakalu musas kert.