Autoskola Gross - Krāpšana

Instruktors Olegs ņem naudu vairāk nekā samaksāts obligātos 10 braukšanos, paņem vēl sev, uzreiz neliek grāmatiņa un kliedz, kā ari spied, sāka kā viss slikti, un ved pa vienu ceļu kur vispar nenotiek csdd eksāmens. Ņem 27 eur pa 1.5 st, no kuriem faktiski brauc tikai 1 stundu, jo brauc uz pauzi padzert kafiju. 1 nodarbibu tēlo kalabs instruktoes, labi censas izstāstīt, bet jau otrā noddarbība spiež,neciena un. Ska ka vinam maz naudu maksa autoskola un ka viss jau riebjas. Pašam jauna Audi. Izvelk naudu in tikai telopar ka grib palidzet un iemacit.
Neejiet pie viņa nekāda gadījumā.

Dainis 28.09.2018

Pamatskolu pabeidziet no sākuma un tad domājiet, kā tiesības nolikt..

G Gochaaa 15.01.2019

Vienkārši ej pie cita instruktora, un tas ka tevi ved arī citur kur nebrauks csdd eksamena nav nekas ipass, pirmkart tu nezini kur tevi vedis eksamena laika, otrkart ko darit cilvekiem kuriem pilseta vispar nav iespejas nolikt csdd eksamenu vinus ari neved tur kur "csdd laika brauktu".