www.sudzibas.lv Autoskola Autoprieks Palīdzat ar instruktora izvēli "AutoPrieks"

Autoprieks Autoskola - Palīdzat ar instruktora izvēli "AutoPrieks"

Sveiki!
Vēlējos painteresēties kuru instruktoru jūs ieteiktu autoskolā AutoPrieks??
Teoriju man pasniedz Arvīds un apsveru domu iet pie viņa arī braukt vai kāds var pateikt kā ar viņu ir braukt
Viņs vēl pasniedz Gross autoskolā

Z ZarinshAtis 27.12.2009

Ha ha ha, vai tad tajā skolā kāds runā arī latviski ??? Laikam tad jau sanāk, ka tavs Arvids, nu tad jau ko prasi, tad tev vel paveicies ir, mums taja skola, vienigais, ko taa nesheptnaa skolas sekretare prata pateikt lauzita valodaa bija- maksaa naudu. Bet nu brauc vien, mūsu grupaa iestājās ap 10 cilveku, pec 2 maac nedeljam palika 2, kur vispar skataas CSDD ?

K Klavs 28.12.2009

Iesaku Aivu Alksni, lai gan sieviete, tomēr ļoti labi māca un nečakarā smadzenes...

S spoliite 28.12.2009

Bet vinjai tikai 66 procenti ir statistikaa, ceriiba, ka noliks ir neliela ...

F fggg 28.12.2009

Tas kā tev ies atkarīgs tikai un vienīgi no tevis, nevis no kaut kādas tur statistikas. Domāju arī instruktori nav diez ko izvelīgi šajos laikos par to, kas pie viņiem mācās. Un, starp citu, arī instruktors var atteikties no tevis, jo to statistiku viņam/ai veido tu! Ta kā skaties, cik augstu tu "tēmē". Statistika virs 50 % ir ļoti labi.

L Liva 07.01.2010

Arvīds ir foršs..neko sliktu par viņu neteiktu..!

M Mapiite 09.01.2010

Kur to statisku var redzeet?

D Diii 13.01.2010

Es iesaku Aivu, vinja labi maaciija, CSDD exaamenu noliku ar pirmo reizi, lai gan tas ir atkariigs nevis no instruktora, bet no taa, kaa TU pats (-i) uztver braukshanu:)

P pilote 17.01.2010

iesaku instruktoru Guntars Lekutris.

Z Zaiga 10.02.2010

Iesaku Daini Šaicānu (māca ar jauno BMW ) un ir ļooooti pacietīgs cilvēks, un tieši tā - statistiku veido tu un daudzi bezatbildīgi cilvēki, dēļ kuriem tad vēlāk cieš instruktors!

A Anna 31.01.2011

Mācos pie Arvīda teroiju un braucu arī ar viņu. Nav nekas pretī, ir ok...

I Inga 10.03.2011

Arvīds ir foršs:)

D Dina 25.07.2011

Tikai un vienīgi Dainis Šaicāns.

T ToAnna 25.07.2011

Kādā veidā tu ar Arvīdu brauc? Jāteniski, ja viņam nav nekas pretī?

I Iveta 10.11.2011

Tikai ne pie Aivas, nevienam neiesaku, maz māca un skaidro, vizinās un velk laiku, ļoti augstpratiga. Nav draudziga, neatbalsta un bārsta dzēlīgas piezīmes. Kavē pa 10-15 min. Cilveks nav sava vieta.

A Ass27 03.10.2013

Pie tās Aivas tiešām ir ļoti zems procents nokārtojušo, un mājaslapā, tās entās slavinājuma dziesmas, rodas iespaids, ka tās ir rakstījis viens cilvēks, respektīvi, pati Aiva :D

Z Zigmunds 04.05.2014

Noteikti neiesaku Aivu Alksni, velk totāli laiku un sajūta, ka brauksi un brauksi un finišu neredzi. 30 reizes nobraucu un pat neviena saruna, ka varētu uz CSDD braukšanu iet. Naudas kasēja Aiva!