Autoprieks Autoskola - Naudas izspiešana

Gribēju pastāstīt, kā notiek autoskolā "Autoprieks"!
Autoskolā "Autoprieks" tiku caur bezdarbniekiem, bija jāliek iestāj kontroldarbs-to es veiksmīgi nokārtoju.
Īstie "cirki" sākās vēlāk.Slēdzot līgumu ar autoskolu, izlasiju vienu apakšpunktu, ka mācības notiks valsts valodā!!!
Tieši to pašu teica "Autoprieka" direktors.
Iesākoties mācībām, nevarēju saprast kapēc skolotājs-instruktors(Arvīds)runā Krievu valodā?
Man likās pirmā reize, iepazīšanās, viņš stāstija kas un kā.Kā notiek šajā autoskolā!
Laiks gāja, bet valsts valodu es nedzirdēju, gāju pie sekretāres ar tekstu, ka mani neapmierina valoda kurā tieku mācīts.
Lūdzu, lai mani pārceļ uz LV plūsmu-atteica.
Teica, ka grupas ir nokomplektētas, ja man ļoti vajagot, tad jāiet pie skolotāja un JĀLŪDZ, lai viņš runā valsts valodā.
Man nekas nav pret krievu valodu, vai arī pret krieviem, es pats esmu daļēji krievs, bet saprotiet arī mani, grupā tiek stāstīts krieviski, visi termini, utt., bet man Latviešu grāmatas!
To es mēģināju pieciest.
Arvīds stāstija grupas meitenēm nepareizu, un nevajadzīgu informāciju, kas neattiecās uz CSN(par motoriem, sadalenēm, vārstiem, kārbām, spararatiem, utt)Pastāstiet, "blondīnēm" tāda info ir vajadzīga, vai viņas maz zin kam paredzēts motors?:))
Varu pateikt par Arvīdu tikai vienu, teoriju viņš pasniedz ļoti SŪDĪGI, jo no 25 cilvēkiem tikai 1.cilvēks nokārtoja skolas teoriju-VIELA PĀRDOMĀM!!!
Trīs reizes, gāju pārlikt teoriju, bet man nesanāca.Pēdējo reizi kad biju aizgājis, un kārtējo reizi nenokārtoju, sāku interesēties kapēc, un lai man parāda pareizās atbildes(pareizo atbilžu varianti netika nevienam uzrādīti)uz ko man pateica, ka BMW vienmēr brauks pirmais, sakara ar BMW un CSN noteikumiem nebija nekāda.Biju palicis pēdējais kabinetā kopā ar sekretāri.Un viņa man atklātā tekstā pateica:"Ka es skolas teoriju nenokārtošu"!
Biju šokā par tādu atklātību, bet pēc tam sekoja ļoti interesanta informācija, "lai veiksmīgi nokārtotu ir jāsamaksā 200Ls"!!!
Es apmulsu, jo esmu bezdarbnieks, un no kurienes man dabūt tādu summu?
Tā kā darba man joprojām nav, tad sapratu kad pa tukšo braukāt un mēģināt nokārtot skolas eksāmenu, nevaru atļauties! Mūsu valsts ir un būs korupcijas apsēsta, žēl tikai, ka ņem un prasa no tiem kuriem jau tā nekā nav!!!

Z Zara 31.01.2010

Tas tiešam ir maxinaciju autoskola!

C Citādi nevar ! 31.01.2010

Nodarbinātības Valsts aģentūra ar korupcijas shēmām ir izveidojusi šo kroplīgo astoņkāji, un šīs shēmas darbojas tādos apjomos, kad KNAB vnk nosirmotu ! Labklājības ministram jājautā- cik tad ir liela viņa daļa šajās shēmās ? Saņem taču dūšu, un atbildi vienreiz !!!

H Haļava 31.01.2010

Ej uz uz policiju, un uzraksti visu, kā bija !

V Vineta 01.02.2010

kaut kāds absurds. Es arī mācījos bezdarbnieku grupā, mums bija 12 cilvēki. Kur tad tu atradi 25? Mācījos pie pasniedz. Ļenas. Viņa stāstīja krieviski, bet ja kaut kas nebija skaidrs, tad pārtulkoja. Un par 20o Ls vispār pasakas, visa apmācība bija apmaksāta, pat stipendiju maksāja 70 Ls apmērā. Ar pirmo reizi es arī nenokārtoju, bet tik un tā par atkārtotu eksāmenu nemaksāju neko.

H Haļava 02.02.2010

Kā tad tu zini, ka pasakas, tur taču izspieda kukuli, autoskolas sekretāre pietam !!! Ha ha ha, tad jau sanāk, ka tu tā sekretāre esi ? Smieklīgi, Vai tiešām autoskolās strādājošo līmenis ir tik neapskaužami zems un trūcīgs ? Es domāju pārējiem nugan ir viela pārdomām !!!

O Olga 03.02.2010

Man arī kaut ka neticās, ka prasīja 200 ls. Kāpēc ne 300
vai 250?
Ivanāns, tavuprāt, ja kāds saka par autoskolu kaut ko labu, tad uzreiz autoskolas darbinieks?

H Haļava 03.02.2010

99 % ka jā ..., jo kurš gan cits aizstāvēs krāpniekus, smieklīgi, bet fakts !

N Nevienam nenovēlu 03.02.2010

Pilnīgi piekrītu rakstam !!! Mācījos klasē uz Merķeļa ielas, un tur sekretāre bija tāds krieviski runājošs tantuks, kura kautko tēloja, ka prot latviski, patiesībā viņa neko nespēja nevienam atbildēt, izņemot prasīt naudu, un neticiet tām reklāmām, kurās viņi raksta par cenām- nav nekā tāda, !!! visu uzreiz pareiziniet ar 2, ... Teoriju pasniedz, kā jau es kautkur te sūdzības lasīju- bijušās bērnudārza audzinātājas, un tad nu atliek tkai viens- kautkā mācies pats ! Bet par ko es samaksāju tos 350 ls, joprojām nesaparatu !

S Skolotāja 07.02.2010

Nekad mūžā tajā skolā nemācīšos, par viņiem ir tik daudz dzirdēts... brrrr !

L Linda 10.02.2010

Ne viss dzirdētais ir patiesība pirmkārt! Ja cilvēki paši ir stulbi un nevar nolikt skolas teorijas eksāmenu, tad visi vainīgi nevis viņa slinkums iemācīties. Skolai var atņemt licenzi, ja būs daudz izkritušo valsts eksāmenā, tādēļ skola arī izvirza augstas prasības. Es arī nenoliku skolas teor. eks. ar pirmo reizi, bet toties ar pirmo reizi noliku valsts eksāmenu, lūk arī rezultāts.

E eva 11.02.2010

Domāju, skolai nav ne vainas- Vaina ir pašā "skolēnā". Teoriju mācīja vienkārši fantastiska pasniedzēja- Laura Sola. Vienmēr visu paskaidroja, varēja pārrunāt, apspriest.. Pat es ar saviem blondīņu jautājumiem... Skolas eksāmenu nokārtoju ar 1 kļūdu, CSDD ar "0" kļūdām. Lai vecas arī pārējiem! Lauru iesaku visiem!!!

E Ervisss 23.02.2010

SKOLAS EKSAMENA IR 120 jautajumi, un pielauj 4 kludas. Jaatbild 90 minusu laika! ja to var paveikt, tad
Valsts eksamens teorija, kur man bija jaatbild uz 35 jautajumiem, bus ka izklaides pasakums ! ES MACIJOS '' C ''kategorijas kursos.
Tadiem ka man, jau 15 gadu stazs, '' B '' kategorija, nav viegli iekalt to PAREIZO teoriju, ja galva pilna ar prakses nikisiem, kur ne kas neiet kopa ar to, ko prasa trafarets!
JA MAJAS NESEDESI PIE TRAFARETU- BILESU MACISANAS, TAD NE VIENA AUTOSKOLA NEBUS PIETIEKOSI LABA !

B baiba 29.04.2010

Kaa var nebuut latviešu plūsmas? Absurds!

A Anna 31.01.2011

Šobrīd mācos Autopriekā pie pasniedzēja Arvīda. Mācību laikā viss tiek izskaidrots skaidrā latviešu valodā. Viss ir saprotams. Ja ir jautājumi pasniedzējs vienmēr laipni atbild. Nav nekādu problēmu.
Kas vispār tas ir par murgu kas te ir rakstīts. Ja esat nokļuvis krievu plūsmas grupā, tas nozīmē, ka pasniedzējs mācīs tikai krievu valodā, un tas noteikti nebūs Arvīs, jo viņam Latviešu plūsmas grupas ir pilnas.

Z Zinaida 01.02.2011

A gde možno naucitsja klassi4eskuju jeblju?

č ČangalsPleška 01.02.2011

Opjatj! Tebe ne stidno? Mat peremat i v tvoem to vozraste!

E Esesesseseseseses 01.02.2011

Zinaida, ubejsja zhe ti padla odin raz, suka! :D :D :D :D

č ČangalsPleška 01.02.2011

dolboeb!

A Aivars 15.11.2011

Īstenībā es neesmu apmierināts par to ka katru reizi pārkārtojot skolas eksāmenu ir jāmaksā kā teica citās autoskolās nevajag maksāt lai vēlreiz kārtotu :/

B bii 11.09.2012

Es mācos šinī autoskolā, nekādas naudas izspiešanas nav bijušas, skolas teoriju noliku ar pirmo reizi, arī csdd noliku ar pirmo reizi, vnk mājās cītīgi jāmācas un uz nodarbībām jāiet un jāklausās nevis jāurbina deguns.