www.sudzibas.lv Autoskola Autoprieks Ko Jus domajat par sho skolu un instruktoru Anatoliju Ivanovu?

Autoprieks Autoskola - Ko Jus domajat par sho skolu un instruktoru Anatoliju Ivanovu?

Sobriid norit akcija perkam kopaa! Izklausas izdevigi. Rit peedeejaas 6 stundas, kad veel var pieteikties! Ko Juus sakat par so skolu un konkreti par so instruktoru?

B

E Eseessesesesesees 12.05.2011

Mees domaajam, ka sii ir mineetaas autoskolas bezmaksas reklaama, kuru sudzibu.lv adminiem vajadzeetu izdzeest..

B bruncis 12.05.2011

Divi iepriekseejie komentaari man iisti nav saprotami... Es reaali nezinu, ko dariit. Autoskolu izveele ir milziiga un sai sobriid ir vislielaakaa akcija un, kur gan man veel mekleet atbildes uz sho jautaajumu, ja ne suudziibaas, jo te jau nu katrs pateiks, ko domaa, nevis kaa citos forumos - "aaa, cik forsi, cik superiigi..." utt.
Ja es kko reklameetu, tad arii reklameetu, nevis viedokli jautaatu!!!

I Ilva 03.06.2011

Šo autoskolu neiesaku nevienam, vismaz ne filiāli Liepājā. viņu attieksme ir vienkārši graujoša. jāsāk jau ar to, ka noliku skolas teoriju, prasu pasniedzējam, kas jādara tālāk. šis saka, ka jāpiesakās CSDD valsts eksāmenam. apskaidroja vēl, kur Liepājā ir CSDD (jo Liepājā pirmo gadu tikai mācos) un viss. tālāk izdomāju, ka tomēr valsts eksāmenu likšu tuvāk mājām- Jelgavā.no rīta internetā apskatījos, vai visas vietas pilnas, izrādās- nē. vēl var pieteikties. gribēju maksāt ar karti, bet tur kaut kas neštimmēja. un paldies Dievam, jo, aizbraucot uz eksāmenu, dodu savu apmācības karti, bet šie neņem pretī.autoskola neesot nevienu zīmogu saspiedusi un apmācības instruktors nav uzlicis visās trijās vietās parakstu, ka apmācība pabeigta. . reāli, es pati bez maz vai esot sarakstījusi to karti.es nikna zvanu uz autoskolu. šī pretī puslatviski bļauj, ka pati esot vainīga. ir taču jāsaprot, ka vajag zīmogus utt.. instruktors esot piemirsis droši vien. bet kā pie velna lai es to zinu, ja nekad ar ko tādu nav bijusi saskarsme. nu neko. nolieku klausuli ar domu iet pa taisno, lai paraksta. protams, aizbraucot uz Liepāju, instruktors nav uz vietas. pēc pāris dienām tik būšot.a man tad jāliwk jau CSDD eksāmens, ja nenolieku 2 nedēļu laikā, tad skolas jāliek no jauna. bet man palikušas 3 dienas laika! atkal šī man kliedz, kā es ātrāk to neesmu pamanījusi utt, jo vairs nepaspēšot pieteikties un vēl visvisādus murgus. beigās kaut kā nebūt pati viņa salika zīmogus un parakstus un vsjo, eksāmenam pieteicos un noliku. bet tagad atkal pirms 2 nedēļām aizeju, iedodu savu karti, saku, lai braukšanas instruktors paraksta, jo sākas vasara un iešu braukšanu pie instruktora, kas manā pilsētā māca. pēc pāris dienām aizeju kartei pakaļ. parādu savam jaunajam instruktoram, šis 'šokā skatās.nu, protams, atkal nekā nav.. viss sarakstīts nepareizi, atkal pa maz zīmogu utt, tā kā es tagad esmu tāda ļoooti, ļoooti šokēta par Autoprieku.un ar bailēm gaidu nākamnedēļu, kad atkal jāiet pēc zīmogiem ;/

M mm. 10.06.2011

macijos Riga.Laba autoskola