www.sudzibas.lv Autoserviss Naudu paņem par neizdarītu darbu.

Autoserviss - Naudu paņem par neizdarītu darbu.

Ja gribat sabojāt savu auto, droši vediet uz šo servisu.Samaksāsiet lielu naudu, bet neceriet, ka jūsu auto savedīs kārtībā."Paldies"meistaram Raivim Kuzminam!

M maris 21.06.2009

Vajdzeeja noraadiit, kur atrodas autoserviss, , lai mees visi zinaam uz kurieni labaak nebraukt taisiit auto!

E Endija 21.06.2009

Serviss atrodas K.Barona ielā 136, starp Zemitāna un Barona ielu iekšā pagalmā.

J Jurka 28.06.2009

nogreizt bumbas tam orangutaanam :)

E Endija 29.06.2009

Ko nu griezt vai negriezt, vienkārši jāturas no tāda naudas izpiešanas kantora pa gabalu.Nupat vienai paziņai arī esot auto sačakarējis, bet naudu uz priekšu paprasījis.

R rencis 29.06.2009

ko tad viņš sabojaja tur īsti, visu auto vai?

E Endija 01.07.2009

Salaida grīstē visu elektroniku, plus vēl mainīja eļļu...
Kā vēlāk izrādījās, ne eļļa nomainīta, ne elektronika savesta kārtībā:(
Bet naudu paprasīja.Skumji.Ja nevar atrast vainu, nu tad tā arī vajag pateikt, ka nevar sataisīt, nevis kāst naudu par nepadarīu darbu:(

G GE 21.07.2009

peec kaa tu to spried ka eļļa nebija nomainiita?

E Endija 25.07.2009

To, ka netika nomainīta eļļa, man pateica citā servisā.Manuprāt nomainot eļļu, tā nu gluži nevarētu būt piķa melnumā, ne?Un vēl tek...

K Klients 27.05.2010

No šī "meistara" Raivja Kuzmina turieties pa gabalu. Man pēc viņa remonta nācās iztērēt ap 300 Ls, lai salabotu to, ko viņš "saremontēja".. Pie tam vēl visu laiku stāsta cik citi servisi slikti un cik viņš pats labs..

W www.salaboauto.lv 26.03.2011

Laipni lūgti www.salaboauto.lv mājas lapā.

Mūsu projekta mērķis ir sniegt uzskatāmu informāciju par autoservisiem visā Latvijas teritorijā. Jums tiek dota iespēja izvēlēties labāko piedāvājumu no visām mūsu datubāzē pieejamām auto darbnīcām, ņemot vērā tās piemērotību Jūsu vajadzībām un ērtāko atrašanās vietu. Mēs palīdzēsim potenciālajam pakalpojuma saņēmējam atrast labāko šo pakalpojumu sniedzēju.

Mūsu misija ir kļūt par vadošo autoservisu katalogu un mēs ticam, ka kopā mēs spēsim šo nozari veidot godīgu un atvērtu saviem klientiem.

J JanisOzolins 07.09.2012

Varu pievienoties ar sliktu pieredzi.

Auto tika nodots remontā nedēļas sākumā. Tiek atrasti dažādi iemesli un atrunas kāpēc nedēļas laikā nav iespējams veikt jau iepriekš atrunātus darbus. Pēc citu pieredzes un arī manā gadījumā, šķiet, ka uz meliem ir uz - tu.

Serviss pašlaik atrodas blakus RISER autocentram nedaudz aiz Renault un Dacia salona.

Pirms tam šajā servisā tika veikti nelieli remondarbi un viss šķita ļoti labi un adekvāti. Kāpēc tādas straujas izmaiņas, nezinu...

Z zaane 17.07.2013

Jā, tagad Raivis Kuzmins mitinās K.Ulmaņa gatvē "Rīgas Riepu Centra" bijušajās telpās un turpina savus "ierastos" darbus. Mans auto viņa servisā nostāvēja 9 mēnešus, kur sākotnēji bija nepieciešams nomainīt tikai vienu gumijtiņu, kura maksāja 5Ls, tad auto dzinējs tika izjaukts, salauzts un solījumi - šonedēļ būs, rīt būs, parīt būs utt, līdz beidzot izsaucu evakuatoru, aiztransportēju auto uz citu servisu un šķīros no 450Ls, kur ļoti daudz no visām rezerves daļām pat vairs nebija, droši vien kādam paziņa auto uzskrūvēja, vai pārdeva. Esiet uzmanīgi ar šo cilvēku un viņa darbībām.