Autoserviss - auto remonts

Nekad nedzeniet auto uz šo servisu, aizdzinu labot savu auto, tas ievilkās trīs mēnešu garumā, beigu beigās viens no autoservisa strādniekiem dzērumā un turklāt bez autovadītāja apliecības paņēma un sasita manu auto, tā pamatīgi... Arī par detaļām viņi pieprasa lielākas summas nekā tas ir patiesībā!

P

H HugoDjego 17.03.2010

Nu pa detaļā skaidrs, ka prasīs vairāk.Bet tas, ka sasita-tas ir briesmīgi...
Varbūt mēģini piedzīt zaudējumu naudā un nopirkt citu auto par to naudu?

I ivars 17.03.2010

murgs!!!caur tiesu un viss, šāda visatļautiba jāizbeidz!!

K kartus 17.03.2010

auto ipaniekam jamaksa kopensacija dzerusajam soferim. pra to kad vins auto izrasija cela satiksmes negadijumu un vins nododot auto servis par sadu iepejamibu skstiki nebridinaja.

R Riso 17.03.2010

Kartus, lai kā mēģināju iedziļināties Tavā domā, vsp nesapratu, ko Tu ar to biji domājis? Auto īpašniekiem jāizmaksā kompenācija, cilvēkam kas sadauza pālī māšinu??? Vai kā??? Vispār, pagrīdes serviss, ja strādnieks atļaujas klientu mašīnaā kāpt un vēl braukāt!

R Rins 04.10.2010

Ar servisu šeit nav nekāda sakara - servisa darbinieks ar Poidas kundzi kādu laiku dzīvoja kopā.

Pēc nesaderīgas kopdzīves sākās ķengāšanās, tikai nesaprotu kādēļ jāiepin darba vieta. Ir dokumentāli pierādījumi!!!

W www.salaboauto.lv 26.03.2011

Laipni lūgti www.salaboauto.lv mājas lapā.

Mūsu projekta mērķis ir sniegt uzskatāmu informāciju par autoservisiem visā Latvijas teritorijā. Jums tiek dota iespēja izvēlēties labāko piedāvājumu no visām mūsu datubāzē pieejamām auto darbnīcām, ņemot vērā tās piemērotību Jūsu vajadzībām un ērtāko atrašanās vietu. Mēs palīdzēsim potenciālajam pakalpojuma saņēmējam atrast labāko šo pakalpojumu sniedzēju.

Mūsu misija ir kļūt par vadošo autoservisu katalogu un mēs ticam, ka kopā mēs spēsim šo nozari veidot godīgu un atvērtu saviem klientiem.