www.sudzibas.lv Autoservis Sevian Krāpšana, mašīna pārdota ar slēptām kļūdām un sniegta nepatiesa informācija

Autoservis Sevian - Krāpšana, mašīna pārdota ar slēptām kļūdām un sniegta nepatiesa informācija

Aleksandrs Jascenkovs pārdeva man mašīnu un nobraukumu samazinātu par 150 000 km, dpf filtru ar piesārņojumu kas pārsniedz 83% un faktiski nav vairs lietojams, tehnikām kļūdām, tosolu kurš tecēja, riepas diskiem kas tika nokrāsoti lai neredz faktisku stāvokli utt. Nauda tika pieprasīta skaidra un nekādu līgumu pretī nedeva. Neiesaku nevienam iegādāties auto sevian Daugavpilī jo tur strāda krāpnieki. Ir ļoti neatsaucīgi jo lūdzu atsūtīt kodu lai var pieslēgt telefonu pie sistēmas un atbilde bija “neatceros”. Ļoti nožēloju kā iegādājos auto pie viņiem, zaudēju uz šī darījuma pie 3 000€.

Miss_Kaprīze 05.08.2019

Uz ko tad labu Jūs cerējāt, ja Jums nepiekrita izsniegt dokumentus (tas ir pirkuma līgumu un čeku), kā arī maksājot naudu skaidrā? Nepievēršot uzmanību tādām lietām, faktiski, par pirkumu uzņematies atbildību tikai Jūs.