www.sudzibas.lv Autoselect Slikts serviss, mašīna kuru ieteica drausmīgā stāvokli

Autoselect - Slikts serviss, mašīna kuru ieteica drausmīgā stāvokli

Aizbraucu uz placi, ieteica leksusu, šobrīd jāiet skate. Mašīnā jāieliek aptuv 2,5tūlkstoši euro, esmu izmisumā. Man ir bērns, šī mašīna nav droša ne man ne manam bērnam ne citiem ceļu satiksmē! Gaidu kompromisu, savādāk saukšu bez tabu, lai apskatās un visi redz šo placi. Solīja ka mašīna ir ideāla. Riepas esot jaunas solija bet, atļifkas!

13.09.2021

A

Bojājumi, krapšana, slikts serviss

Zvanot uz autoselect, par mašinu bojajumiem un kompromisu atbildeja virietis kurš teica-ka mes varam zināt, ka jūs nepiedalijaties driftos utt, es atvainojos to vini Saka meitenei. Masinu ireju 3menešus, pa trīs menešiem šādas vainas? Es šokā, lai savāc savu miskasti, man pie majas nevajag šo miskasti.

S Sudzibas.lv Admin 13.09.2021

Joe Rogans👽 14.09.2021

Tā vien pēc bojājumiem izskatās 86% pēc drifta 🤔😅

Good Intentions 13.09.2021

Vairāk vajag klausīties, svešu cilvēku solījumus. Deputāti arī sola.

A Adzite 13.09.2021

Fakts! bet situacija ka tada , 2,5tulkst jaiegulda lai izietu skati!

G Gulbenietis 13.09.2021

Leksusu nedrīkst pirkt cilvēks, kurš pat velosipēdu nevar sakrūvēt. Nopērc vienkāršu autiņu pa 500 eur un ik pa diviem gadiem ved uz šrotu :D. Kad sāksi kaut ko saprast, tad no golf 3 varēši pāriet uz golf 4 vai golf 5. Pa 2.5 k var nopirkt šolīdu autiņu.
Ja bez sarkasma..
Kas autiņam kaiš, moš tevi vienkārši nadutj uz lielu piķi grib?

H hehe 13.09.2021

Pašai pirms atdot mašīnu vajadzēja aizbraukt uz CSDD un izmantot pakalpojumu diagnostika. Ja es pareizi sapratu ,ka viņi to saka, redz tāda un tāda lieta 2.5k maksā. Tad jau varētu oponēt. Leksus nav lēts, ja vēl džips utt. Bet tāds nolietojums 3 mēn nerodas no tāpat vien , vai nu jau bija vai ekspluatācijas rezultātā. Ja nezin pats ,ņem līdzi kurš zin galu galā ne maizi pērkat nomājat šajā gadījumā.

A Adzite 13.09.2021

es kā sieviete noteikti neskruvētu riteni 😅😅
Mašīnai : Aizmugurē
stabilizatora stieņa bukses
Kardāna mufta reduktora galā

Priekšā
Abi gultņi
Labais stūres pirksts/šarnīrs
Labais augšājais šarnīrs ar visu pakavu

Visas 4as riepas sasprēgājušas(atļifkas)

G Gulbenietis 14.09.2021

Pateikt tu, ka riepas ir atļifkas māki, bet pērkot apskatīties, nemācēji. Ja riteni neesi skrūvējusi, tad sāc... laiks iet, vēl uz 2.5k kāds apčakarēs

A Adzite 13.09.2021

Domāju iepriekšejais saimnieks pret šo masinu izturējas drausmīgi , nav džips vieglais Lexus IS ,vajadzeja izmantot jā! Bet es to tā neatstāšu viennozimigi , viņi tā man sapudereja smadzenes . Es ceru uz kompromisu

G Gulbenietis 14.09.2021

Tu līdz baznīcai nobrauc 20 km nedēļā. Cilvēks ar to autiņu moš gan uz darbu, gan medībām vālēja. Jebkuram dampim ir nolietojums. Vienīgais, plačos tirgo šrotus. Ja ārzemēs, ne visur, plaču darbam seko līdzi, tad Latvijā visiem ir pofig. Privātais reizēm baidās, ka dinamometrisko atslēgu iebāzīs pakaļā, ja daudz mānīs :D.

NeWVeL 14.09.2021

nedrikst pirkt pie perekupiem

Good Intentions 14.09.2021

@NeWVeL Ne pirkt, ne nomāt, ja nav gatavi uz mašīnas pārbaudi.