Autoselect - Krāpšana

Tātad tikka noskatīts auto, audi a4 b7 2.0 tdi 103 kw sline smuks pēc skata ar diezgan svaigu skati, uztaisījām līzinga pieteikumu viss bija labi norunājām ka pēc 4 dienām ieradīšos klātienē li apskatītu auto un sakārtotu dokumentus, ierodoties placī, tikka izklāstīta informācija un paziņoja ka auto vakar pārdots tieši, ieteica lai pastaiga un paskatās citu auto, Cenas viņiem tur kosmosa bija, beigās čalis piedāvā volvo v70 kam Cena ir 4k ar kautko Saka ka var pa 3k sarunāt, apskatos volvo tikai līdz augustam skate un rūsa jau lien ārā, pateicām ka dosimies uz citu placi, viņi gan centās atrunāt un teikt ka nekur nebūs tik izdevīgu noteikumu ka pie viņiem, neiesaku nevienam tur neko ņemt, auto joprojām rādās tirgošanā, kaut gan vairs nav.
Izklausās pēc mārketinga trika cenšoties iesmērēt citus auto. Iesaku turēties tālāk no viņiem.

30.05.2021

G

O Oskars Štelmahers 18.05.2021
Daudz bojājumi

Mašīnai jau pēc 1.menesa sākas daudz problēmas, sākot ar elektroniku, beidzot ar motoru

S Sudzibas.lv Admin 09.06.2021

Pacco_al 30.05.2021

Jā tiešām labs mārketinga triks.

J Jonsons Babys 30.05.2021

Pārbaudot info par auto, notirgots vēl mēnesi atpakaļ.
400k nobraukums. Nav 3000 EUR vērts maksimums 1500 EUR, pēc 20-50k motors jāmaina būs.
Paņem naudu un pērc no privātpersonām.