Autoselect - Krāpšana.

Vēlējos nopirkt mašīnu. Aizbraucu un tur kārotā mašīnā izrādās bija pārdotā, cītīgi darbinieki man centās iestāstīt citu mašīnu... Ka tā mašīnā ir laba un viss ir super. Ka došot 3menešu garantiju. Pēc skata mašīnā bija Skaista. Prasīju kā būs ja mašīnā noplīsis man 3menešu laikā... Sazināsieties ar mums, mēs visu atrisināsim. Autoselect darbinieka vārdi Eduards tode un Aldis ozols. Viss bija labi. Pēc mēneša paliku uz ceła. Centos ar autoselect pārstāvjiem sazināties. Viņi mani pat neuzklausīja. Mašīnai noplīsa abas turbīnās. Esot kas tikai kas saķunets bijis. Ne kas taisīts. Mašīnā pašlaik ir servisa, taisu to pa saviem līdzekļiem. Bet nu nevienam neieteiktu ņemt no šī kantora mašīnas. Attieksme briesmīga! No sakuma viss super, bet kad kas notiek tad nekādu risinājumu nav!
Garantijai neticiet ja nr ir (2 0603361‬) pati uzķēros uz Autoselect.

26.03.2021