www.sudzibas.lv Autoselect Darbinieki, bez jeb kādas pieredzes klientu apkalpošanā

Autoselect - Darbinieki, bez jeb kādas pieredzes klientu apkalpošanā

Iesaku izvērtēt kārtīgi katra potenciālā jauno a/m pircēja iespējas, vai jūs tiešām vēlaties sadarboties ar šo uzņēmumu. Mana pieredze un mans viedoklis par šo a/m tirgošanas vietu ir zem visām normām.
1. Manis izvēlētā a/m bija no autoselect.lv web, kura mistiski neatrodas uz vietas.
2. Summa bija 44000. - , kuru apstiprināja un paziņoja, ka aizdevums piešķirts.
3. Norunājām laiku, nad varu ierasties un parakstīt līgumu, tā kā neatrodos un nedzīvoju, nopirku biļeti lai ierastos un norunāto tikšanos un parakstītu visu nepieciešamo dokumentāciju.
4. Ierodoties autoselect adresē, granītu ielā 2, pēkšņi aizdevuma summa, kura bija 44000, - eur bija tikai 4000, - eur.
5. Nevienam no autoselect darbiniekiem, nav nekādas kontroles par darbībām kuras veic un kā attaisnojumu min ka kolēģis ir iesācis kaut ko darīt, bet nezin ko. Kolēģu vainas ir bijušas katrā telefona zvanā, kas bija kopumā ap 10. 10 kolēģi kopumā veikuši darbības, bet neviens nav neko līdz galam darījis, bet telefona sarunās visu laiku ir viena un tā pati sieviete ar pamatīgu balss lūzumu.

No mana, kā klienta skatījuma šis autoselect ir uz neprofesionāla kolektīva veidota firmińa, kura autoselect.lv vietnē piedāvā pakalpojumus, kurus nevar izpildīt realitātē. Tāda lieta ka epastu izsūtīšana, vai informācijas nodošana nepastāv.

Iesaku cītīgi izvērtē katru, kurš domā izmantot šo pakalpojuma sniedzēju kā sadarbības uzsākšanai, un pārliecināties par a/m. Kuru vēlaties iegādāties vai viss aprakstītais atbilst realitātē eksistējošam objektam.

13.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (4)

L Lita Puškaļova 28.12.2020
Netur solījumus.

Iegādājos auto solija 3menešu garantiju . Otrajā menesī mašīnai turbīnu remonts un atmaksāt neko netaisas.

S Sudzibas.lv Admin 25.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L lops2021 21.09.2021

Sūdzību ir rakstījis cilvēks vai google translate robots?

G Gulbenietis 21.09.2021

aew restleris :D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes