www.sudzibas.lv AutoSavirze, IK Briesmīga apkalpošana JEB neapkalpošana

AutoSavirze, IK - Briesmīga apkalpošana JEB neapkalpošana

Labdien! Caur atlaižu portālu Kumi,lv tika atrasts izdevīgs piedāvājums auto riepu nomaiņai.

IK "AutoSavirze"
LV45402021385
Fakt.adrese: Stabu iela 58, Rīga

Pa tālr. +371 27245245 tika pieteikta vizīte uz nākošo dienu. Uzreiz tika piedāvāts variants nepirkt kuponu, bet maksāt uz vietas.
Ok, saprotu- kurš gan grib pildīt līguma nosacījumus un atdot savus % no peļnas citiem. No problem!

Ierodoties norunātajā dienā un laikā, uz vietas bija tikai dezinformēts meistars, kurš smīkņādams piedāvāja zvanīt šefam, jo bokss esot pilns.

Sazvanot šefu uz +371 27245245 tiku informēts, ka: "Sorry, tā nu ir sanācis, daudz darba bijis, nav sanācis laiks pazvanīt, tagad citas mašīnas taisam, nav laiks, cilvēciskais faktors, brauc rīt!"

Protams, izniekotais laiks, saplānotā diena, izterētā degviela- šie faktori nevienu neinteresē un kā tiek pieminēts, ka tiks uzrakstīta ne pārāk glaimojoša atsauksme- tiek piedraudēts atbraukt uz vietas izrēķināties.

Pēc šī indivīda domām cilvēks, kurš iztērējis laiku, materiālus, saplānojis dienu un atbraucis norunātajā laikā uz vizīti- tas ir viens vienīgs mīkstmiesis un nelga.

Šefs, laikam, bija aizmirsis, ka ierados samainīt tikai riepas :)

Morāle tālu nav jāmeklē- nebrauciet uz šo kaktu kantori un neizniekojiet savu dārgo laiku.

Apkalpošana šeit ir zem kuras katras kritikas, un pats "serviss" neizskatās labāk.

H