www.sudzibas.lv Autoprokat.lv Krāpšana, slikts serviss, rupja attieksme

Autoprokat.lv - Krāpšana, slikts serviss, rupja attieksme

Kārtējo reizi cerībā, kad pa lētu naudu iegūšu godīgu un profesionālu attieksmi, esmu kļūdījies.
Pievilināja ar savu pakalpojumu piedāvājot salīdzinoši zemas cenas un to ka drošības naudu 50 eur
atdodot uzreiz pēc nodošanas.
Mašina bija salauzta, dažkārt nevarēju pielaist no rīta un izdeva visādas skaņas no piekares.
Un protams, beigās darbinieks vārdā vjačeslavs, izmānīja no manis 50 eur, pasakot ka ir bijis
skrāpējums, kurš tur jau bija.
Īstenībā ir ļoti žēl, ka šādi cilvēki sniedz pakalpojumu, jo katrs šāds krāpnieks, tomēr
izveido kopēju tēlu par latviju.

C critical thinker 04.07.2018

autoprokat? kāds Latvijas tēls :D

L laimers 04.07.2018

Diezvai Vjačeslavs no Avtoprokat kaut mazākajā mērā ietekmēs Latvijas tēlu. Nevajag ielaisties ar apšaubāmiem kantoriem, turklāt vēl krievu, kuriem appišana ir asinīs.

S SandrisV 04.07.2018

Tomēr, Latvija iegūst no tūristiem un tūristi arī mēdz īrēt mašīnas. Tāpēc saskaroties ar to vjacheslavu iespaids labs nepaliks.
Un iespējams viņu nemaz nesauc vjacheslavs.
Bēdīgi,bet fakts.