www.sudzibas.lv Autoprokat.lv Jāremontē viņu lūžņus

Autoprokat.lv - Jāremontē viņu lūžņus

Liels risks pazaudēt labu naudu remontējot šī kantora lūžņus. Nekādā gadījumā nebrauciet tālu. Nobruka ģenerators Eiropā. Palīdzība no kantora bija "0". Gandrīz 8 cilvēki palikam nakšņot uz ielas. Solija segt taksometra un cita busa nomas izmaksas, lai tik sataisām un pa lēto. Bet kad atbraucam mājās, saruna kļuva pavisam savadāka. Burtiski ar uzbrukumu un paaugstinātu balsi kategoriski atteicas kaut ko mums izmaksāt. Varēja redzēt, ka šai sarunai bija gatavojušies, pat savāca "bandītu" komandu ofisā (3 cilvēki) katram gadījumam. Līdz šim visu laiku pa vienam tur sēdēja. Knapi dabūjam naudu par remontu un lūžņa evakuāciju. Par to, ka mašīna nostāvēja servisā 3 dienas, neatmaksāja ne kapeikas. Rezultātā sačakarēti nervi, 2 ieplānotas ceļojuma dienas un ~ -350 EUR. Mašīna bija nodzīta, dega servisa lampiņa un "ABS", bet tie saka ka tas ir normāli, tipa sīkums. Būtu zinājis, meklētu citu, bet laika vairs nebija.

J

N Nekad vairs Autoprokat 30.08.2017

Par to "Banditu" komandu ari mes varejam parliecinaties, Pagaidam domajam ko dariit ar so pieredzi, jo ari bijam soketi!

G Gucha 31.10.2017

Ārprāts! Bet nebrīnos, jo arī mēs nedēļu atpakaļ līdzīgu zemisku attieksmi saņēmām, kad kārtējam viņu lūznim nedarbojas salona apsilde (un lērums citu defektu) un pie -2 grādiem ar 4 bērniem, ieskaitot zīdaini, viņi saka, ka naudu neatdos, jo var braukt. Vilku bars!