www.sudzibas.lv Auto Placis Maldināšana, pardod mašīnas ļoti sliktā stāvoklī un tas smuki viss tiek apslepts

Autoplacis - Maldināšana, pardod mašīnas ļoti sliktā stāvoklī un tas smuki viss tiek apslepts

Pirms diviem mēnešiem iegādājos pie viņiem audi a6, teica ka auto visi ir pārbaudit un tehniski ir labā stāvoklī, auto iegādājos un aizvedu uz servisu tur stāts par auto galīgi nebija labs visi bremžu diski sarējusies kluchi beigti, ritošā gandrīz visa jālabo, termostats, ūdenssūknis nedarbojas, elektronikas problēmas, visu nesalabojot servisā dabūju samaksāt par pakalpojumu 600€ bet vel palika daudz lietas kas būtu jāmaina, biju domāji labi salabošu auto un braukšu bedu aizmirsdams, auto plača pārdevēji bija viltīgi aplīmējuši, vienu dienu citigāk auto mazgāju un ar roku sajutu visai mašīnai apkārt rūsu, visa mašīna ir sapuvusi un viltīgi vis ir aplimets ar limplēvi, pievienošu foto kā auto ir aplīmējuši. Sapratu ka nav vairs verts ieguldit tik lielu naudu tai mašīna tas vairs neatmaksājas, braucu pie viniem atpakaļ un teicu lai savac savu grabažu atpakaļ uz ko vnk pasmineja un pateica ka neko nezin, atpakaļ masīnu neatperk, pateica lai pārdodu kadam citam plavim Rumbulā utml... Vienvārd sakot cilvēki esiet uzmanīgi ar šo autoplaci noteikti vediet auto pie dīlera pārbaudīt pirms pērciet, neiekritiet kā es.
Augusta Deglava iela 65, Rīga

A Anonīms12345 25.01.2020

auto-placis.lv

BondsBonds 26.01.2020

Pērkot jebkuru auto no autoplača, automātiskais ieguldījums ir 1000 eiro, jo loģiski vecais īpašnieks ir gribējis atbrīvoties un kādu laiku neko nav darījis, bet šādi melot gan nav smuki.

Z zilais valis 26.01.2020

Vispār līmplēve ir tāds stopsigāls, kuru vajadzētu varēt pamanīt bez dīlera iesaistīšanas.

Sardele 26.01.2020

Tāpat kā tu, draudziņ to itin bieži dari. :)
Tu vari, bet citi nē? :D

B bgeits1 26.01.2020

pērc jaunu auto, un neraudi.Ko jūs gribējāt, Latvijā nevienam nav naudas un visiem uz visu ir vienalga.

NeWVeL 27.01.2020

pa cik nemat pie vinem auto?

V vitols 27.01.2020

Šitie kapeiku pisēji grib tikt pie labas mašīnas par sviestmaizi.