www.sudzibas.lv Autoplacis - Atvars Autoplaču krāpnieki

Autoplacis - Atvars - Autoplaču krāpnieki

ss.lv atradu autiņu, kas dikti iepatikās, viņu varēja apskatīt un nopirkt autoplacī - Atvars , kas atrodas Ogrē . Īsi pirms darījuma noslēgšanas konstatējām , ka autiņš ir nevis 2007 gada , kā bija teikts sludinājumā , bet gan 2006 , uz ko pārdevējs lepni norādija , ka viņš ir blēdijies tikai par vienu gadu , nekā Rīgā , kur blēdās un liek pat par 2 gadiem nepareizu info . Tad , kad darījums tika noslēgts man laimīgajam auto īpašniekam tika pasniegts , atslēgu komplekts , bet tikai viens ( otru ja vajag varot uztaisīt .....teicās tirgotājs ) Tā nu nepāgāja nedz mēnesis , kā autiņš man tika nozagts . Kurš vainīgs ? Man nav ne jausmas ! A jums ?

S star 22.09.2014

Pats vainīgs. Kad pērc mašīnu ar 1. atslēgu uzreiz jātaisa jaunu signalizāciju.

A arw 02.10.2014

Par to, ka pēdējā laikā saskarsme ar to, ka blēdījās pa gadiem, ir ļoti liela! Kkāds debīlisms tirgotājiem uznācis! Atraduši ar ko chakarēt prātu! Tā tirgo kaķi maisā un tad vēl gadus čakarē.

K kurtsroberts 21.01.2016

Tirgo automašīnas ar tehniskām problēmām un attītiem spidometriem. Piekrīt dzīt automašīnas uz pārbaudēm pie dīlera zinot, ka spidometri ir attīti. Neiesaku!