AUTONETS(DOBELE)

NEKAD,NEKAD, neremonteejiet savu auto shaja servisaa,pilniiga bezatbildiiba,un tukshpauriiba tur valda. Gribeeju iegaadaaties tur auto,speciaali braucu no Valmieras uz Dobeli,kas ir liels attaalums.. auto likas pievilciigs ar atbilstoshu cenu.

I

A Arturs 01.07.2006

Autoserviss Dobeles autonets ir pats pavirssaakais autoserviss Dobelee, visnekvalitatiivaakais un arii visdaargaakais Dobelee, nevienam neiesaku tur remonteet savu automassiinu. Automassiinas kas tiek pardotas autoplacii ir ar sleeptiem defektiem, luudzu nepeerciet taas jums taas iesmeerees, man jau taa gadiijaas nevienam nenoveelu.

D Dviads 07.08.2009

Es tur straadaaju praksee maacoties par automehaanitji un piekriitu ieprieksh teiktajam, viss ir paviirshi, un nesaudziigi :/ Varu to apstiprinaat.

P Pirags 18.08.2009

Gribēju iegādāties vienu detaļu automašīnai, bet viņi pateica tādu cenu, ka man mute palika vaļā. Man pat bija izdevīgāk ieliet benzīnu, lai aizbrauktu līdz Rīgai un tur nopirktu šo detaļu. Un vēl paliktu pāri nauda.
Katrā ziņā: Autonetā detaļu piedāvāja par 30 LS, bet Rīgā par 10 LS.

B bijušaisklients 07.11.2011

Dobeles autonetā iegādātās un nomainītās detaļas bija ļoti nekvalitatīvas, pretenziju gadījumā saka, ka vajadzēja izvēlēties oriģinālas!

Dobeles autonet, nekrāp klientus un neuzņemies darbu, kuru nepaveiksi kvalitatīvi!

A Alvis 07.11.2011

Viss ir ok!

L Liza 07.11.2011

Horo6ij servis, ja polnostju dovolna.

U u6astik 24.02.2012

Tie servisi tāda laimes spēle. Manam auto tieši šajā servisā konstatēja un novērsa tādus defektus, ar ko netika galā kādi 3 vietējas nozīmes servisi. Darba un daļu izcenojumi, protams, nav nekādi zemie, bet uz kopējā fona - tādi paši vien ir, kā pārējiem. Šeit domāti tādi palielāki servisi, ar labu aprīkojumu, instrumentāriju, sekretariātu un apsardzi, orgtehniku utt., par ko, protams, maksā klients. Neaizmirsīsim arī to pašu PVN, kurš no "piektdaļas" summas nu jau pietuvojies vairāk "ceturtdaļai" un kuru serviss kaut kādā mērā maksā. Ar papīriem ar' nav problēmu. Jā, kas ir pozitīvi: visi veiktie darbi un nomainītās daļas tiek uzliktas uz papīra, visi vecie dzelži samesti pēc remonta kaut kur bagāžniekā, lai mazinātu klienta aizdomas par "mirušajām dvēselēm". :) Jā, vēl kas: Dobelē ir pāris servisi, uz kuriem, ja kas steidzīgs, braukt nav jēgas, jo palielas rindas, servisi netiek galā. Ir te viens, kas "draudzējas" ar apdrošinātājiem, labo v/u transportlīdzekļus un "spiež" uz virsbūvju remontu. Klājas tam servisam labi un ... tādu lētāku vai pagājušā gadsimta auto īpašnieki tiek delikāti atšūti, ko nevar teikt par "AutoNets" .
Vārdu sakot, es nebūt neidealizēju šo servisu, tādēļ arī ieķeksēju "Jūsu attieksme "Neitrāls" ", man laikam vienkārši paveicās, vismaz pagaidām esmu apmierināts.