www.sudzibas.lv Autonams Slikts serviss

Autonams - Slikts serviss

Nopērkot jaunu auto, katru reizi dodamies un Autonamu, lai aprīkotu savu auto ar nepieciešamiem drošības aprīkojamiem. Ar signalizācijām un pogām mums vienmēr ir apmierinājis serviss un kvalitāte. Savukārt ar skybrake ir pavisam cits stāts. Jau pirmo reizi uzstādot skybrake signalizāciju savam auto nonācām līdz situācijai, ka bija nepieciešams saukt auto evakuatoru, jo skybrake nobeidzās.. Nopērkot jaunu auto, atkal braucām uz autonamu un lūdzām padomu šīs jomas speciālistiem ar kādām drošības sistēmām aprīkot auto. Autonama pārstāvji kā labāko variantu minēja skybrake sistēmu. Minot mūsu līdzšinējo pieredzi, pierunāja, jo šī esot jaunākā paaudze un tādu problēmu nebūšot. Pagāja laiks un sākās atkal viss no jauna. Katru dienu kaut kur pēkšņi tu pats nevari iedarbināt savu auto.. Ka risinājumu autonams piedāvāja “remontēt” esošo sistēmu (softa maiņa) , kas ir maksas pakalpojums.. Paiet īss laika posms un skybrake atkal nestrādā. Brauc atkal pēc kāda risinājuma un atkal maksā par to naudu.
Secinājums viens, ja vēlaties lai auto ir drošībā un taupīt gan savu laiku, gan naudu, neuzstādiet skybrake sistēmas autonamā. Viņi nemāk viņas uzstādīt un apkalpo, bet parnekvalitatīti paveiktu darbu gan jums liks samaksāt naudu

I

H hehe 04.06.2020

Paziņam bij gadījums ar "datorspeciālistu" kurš apkalpoja viņa datoru , bet reizi 6 mēnešos ar datoru notika kaut kādas ķibeles. Vēlāk izrādījās , ka tam iespējams speciāli bija uzstādīta programmatūra ,kas veicināja to visu.

V vitols 04.06.2020

Tev naudiņu vienkārši nav kur likt.