www.sudzibas.lv Autonams Dainis Jablonskis

Autonams - Dainis Jablonskis

Sveiki, vēlos pastāstīt par ceļu satiksmes negadījumu kuru izraisīja Dainis Jablonskis SIA Autonama pārdošanas un klientu apkalpošanas daļas vadītājs, par viņa attieksmi pret cilvēkiem. 18.06.2012 Jablonskis izraisīja ceļu satiksmes negadījumu uz K.Ulmaņa gatves ieskrēja ar Autonama automašinu Škoda Octavia HT985 aizmugurē Audi 80 kurš stāveja pie luksofora. Sabojāja Audi 80 bamperi, lukturus, ielocīja bagažnieka vāku. Takā regulāri maksāju OCTA loģiski ka būtu arī jāsaņem likumā noteiktā kompensācija. Tākā nevienā automašinā nebija saskaņotā paziņojuma veidlapas Dainis Jablonskis piedāvaja aizbraukt līdz tuvākai degvielas uzpildes stacijai un uzrakstīt saskaņoto paziņojumu. Piekritu, pats interesantākais sākas pa ceļam kad notikuma vieta bija pamesta aptuveni simt metrus pirms Kalnciema tilta Dainis Jablonskis paziņo: "Tu zini es uzrakstīšu saskaņotajā paziņojumā ka es ieskrēju tev aizmugurē bet tie bleķi ielocītie tie nav mans darbs, tie jau tādi bija un tad tu varēsi pierādīt OCTA apdrošinātājiem ka es to izdarīju beigās viņi tev neko nesamaksās un pateiks ka tu gribi izkrāpt apdrošinašanas izmaksu". Teikšu godīgi ka es nevienu sliktu vārdu nebiju pateicis Dainim Jablonskim lai viņam būtu jātur ļauns prāts uz mani, bet cilvēks pats no sevis sāka runāt es visu ceļu braucu Autonama automašinā jo baidījos ka Dainis neiazmūk, jo pēc negadījuma es gribēju nofotogrāfēt Autonama Škodu bet Dainis Jablonskis nostājas automašinai priekša un ar drudžainām roku kustībām lika kopā visus pārplīsušos plastmasas anķīnus tāpat centās uz ātru roku atlocīt nummurzīmi kura bija pa vidu pārliekusies. Uzrakstīju Daiņa Jablonska Autonama kolēģiem vēstules kurā aprakstīju kā Dainis Jablonskis rīkojās, lieka informacija par savu neadekvāto darba kolēģi nepatraucēs! Kad bijām iebraukuši Statoilā Dainis Jablonskis sāka uz mani bļaut kāp ārā no manas automašinas, nepieskaries pie manas automašinas, tā ir mana teritorija te es ar tevi darīšu ko gribēšu. Saskaņotajā paziņojumā Dainis Jablonskis ierakstīja ka ieskrēja aizmugurē bet savu vainu neatzīst. Šodien biju pie apdrošinātājiem viņi apskatīja bojāto automašinu Audi 80 kuru bija apskadējis Dainis un secinaja ka bojāti ir pakaļējie lukturi, bamperis iedzīts uz iekšu bagažnieka vāks salocīts un iebuktēts! Teikšu godīgi es sapratu ja mana sieva būtu bijusi viena pie stūre Dainis Jablonskis būtu vienkāsi viņu uzmetis un aizmucis izglāba tas ka es apķēros un iesēdos Autonama automašinā un neļāvu viņam aizmukt nesodītam. Bet tajā Spices stāvvietā Dainis jau uzvedās kā lielais jo notikuma vieta jau bij pamesta!
No kurienes Dainim Jablonskim tas ļaunus kad viņš man teica es uzrakstīšu ka tavi bleķi jau bij ielocīti un tad tu varēsi pierādīt ka tā nebija. No kurienes cilvvēkā tāds ļaunus es viņam nekā sliktu neesmu nodarījis kādēļ tāda attieksme pret mani, cilvēks vienkārši ir neadekvāts!
Cilvēki Dainis Jablonskis rīkojās kā nelietis un melis, neticiet viņam!

V

Z zilais valis 20.06.2012

Varis6, OCTA apdrošināšana sedz zaudējumus, kurus TU nodari citiem. Nekāda kompensācija likumā nav noteikta.

L logistikis 20.06.2012

Paldies par info - mums ir bijusi darīšana ar šo kungu, jāsaka godīgi, pārdošanas postenī tādu likt nedrīkst, jo čalim ar nerviem nav lāgā, tas nu tā, lai firma pati domā, Katrā ziņā šis incidents un reakcija dos vielu pārdomām par sadarbību ar šo kadru

B Baldorph 01.08.2013

Tur viņu visa famīlija strādā cik izskatās! Šis iemesls kalpos, kā iegansts, lai es pie viņiem negrieztos auto gāzes un signalizācijas uzstādīšanā! ;)

G Gāzes braucējs 03.10.2013

Jā, labāk ar šo kungu neielaisties nekādās darīšanās, diezgan nepatīkams, augstprātīgs cilvēks.

C charmed 15.04.2014

Mulkibas, sis cilveks nepatiesi apvaino Daini!
Loti laba sadarbiba ar vinu, tikai labu par Daini varu teikt.