www.sudzibas.lv Autonams slikts serviss

AtrisinātaAutonams autogāze - slikts serviss

Situācija sekojoša: Aizbraucu uz Autonamu veikt gāzes iekārtas apkopi un gāzes reduktora membrānas maiņu. Jāgaida 3 stundas. Īsti neizprotu, ko tur var darīt 3 stundas, bet nu ok. Gaidām.
Paiet 4 stundas, auto vēl nav. Sāku interesēties. Auto neieslēdzoties gāze. Vēl stundu meklē kas par vainu. Vainu atrod. Uzlikuši brāķa membrānu bez tehnoloģiskajām atverēm ( varu iedomāties meistara klasifikāciju, la neredzētu, ka trukst divi caurumu 5 mm diametrā). Membrānu izņēma un "uztaisīja caurumus" 20 min laikā. Faktiskais nepieciešamais laiks membrānas maiņai tā arī svārstās no 20-30 min. Ko darīja 5 stundas, par to visi dziļdomīgi klusē..
Par membrānas maiņu un gāzes iekārtas apkopi noģērēja 100 EUR.
Otrā rītā šķiļu aukstu auto, auto nelec, mēģinu sazināties ar servisa vadītāju, tur fiksi pārfutbolē uz pieņēmēju. Sausais atlikums nulle. Atkal jātērē laiks, jāved auto uz servisu, jāmeklē maiņas mašīna, Autonamam pilnīgi tas pie kājas.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Flokijs 14.07.2017

Situācija tika atrisināta abām iesaistītajām pusēm korekti vienojoties! Žēl ka uzreiz nesanāca konstruktīva sadabība, taču nu viss ir ok.

F