www.sudzibas.lv Automazgatuve Jelgava, Dobeles Shos 4C Automazgatuve, krapnieki, un nekvalitativa apkalposhana, zaudejumi!

Automazgatuve Jelgava, Dobeles Shos 4C - Automazgatuve, krapnieki, un nekvalitativa apkalposhana, zaudejumi!

Jelgava, Automazgatuve, Dobeles shoseja 4C.. Nerbrauciet tur.. tur strada divas trakas vecenes, izskatas pec bomzhenem... briesmiga apkalposhana, nelaipnas, nedeva man cheku, auto nomazgaja slikti, nemazgaja man paklajus, prasiju ievaskot, bet vinjas man nevaskoja, mazgaja ar kaut kadu smirdigu shampunu teica ka vasks ir klat shampunam, braucot ara no shis briesmigas automazgatuves konstateju ka man saplesti parkoshanas sensori no nepareizas mazgashanas jo bija saliets udens sensoros.
Mashinu man slaucija ar vecu, caurumainu trauku lupatu! mashina bija briezmiga, nospekjota!

Iemaciet saviem darbiniekiem pieklajibu!
Iemaciet pareizi mazgat automashinas!
Jaizsniedz cheki!
Nemaksa nodoklus! Kur ir VID ka neskatas kas notiek?!
Kursh man tagad maksas par zaudejumiem?! Sudzet tiesa! Tik daudz parkapumu!

W wasja 13.01.2012

ja, es ari esmu dzirdejis ka taja mazgatuve baigi halture.

Stella 27.04.2013

Nu laikam nepiekritīšu, pirms dažām dienām tur biju un man auto kārtīgi nomazgāja, iztīrīja, turklāt vēl vīrieši.