www.sudzibas.lv Autokompleks Krāpšana, slikti auto, pirkta tehniskā apskate

AtrisinātaAutokompleks - Krāpšana, slikti auto, pirkta tehniskā apskate

Nesen iegādājos automobili pie šiem krāpniekiem.
Apskatot auto viss liecināja, ka tas ir teicamā stāvoklī, vizuālu defektu nebija, parasts nolietojums.
Viss liecināja, ka "man ir paveicies" bet patiesībā slēpto defektu tik daudz, ka nepieciešams ieguldīt ļoti daudz naudas.
Sāksim ar to, ka auto šķita tiešām labs, izbraucot, nebija nekādu trokšņu, nekas negrab, auto brauc labi, viss tik tiešām šķiet fantastiski.
Sludinājumā tiek piedāvāta garantija + okta + kasko. Realitātē - izvēlies vienu un vācies.
Vēl pie dokumentu kārtošanas sarunājam, ka būs gan okta, gan kasko. Pārrakstot mašīnu nonākam pie konflikta - izvēlies vienu, divus tev neDāvināsim.
Tālāk jau pati mašīna - pārdevēji tur ir augstākās klases krāpnieki. Runā nepārtraukti, stāsta visādus brīnumus par auto, konkrēti manā gadijumā - tikko veikta apkope, mainītas visas siksnas, viss super, nekādu defektu, auto esot ņēmUši no pazīstama, līdz ar to, viss ir 100% droši.
Labi, nopērku auto, pabraucu mazliet, paspaidu salona podziņas un auto sāk uzrādīt kļūdas vienu pēc otras. Miglas lukturi nestrādā, lukturu regulētāji nestrādā, gaisa kondicionēšana nestrādā, radio ārpus Rīgas robežām nestrādā, logu tīrītāji nestrādā, neviens no 12v spraudņiem nestrādā. Domāju - varbūt drošinātāji, bet nē. Auto izrādās ir sists un šie visi ir slēptie defekti.
Pamazām laboju visus defektus. Nobraucu aptuveni 300km un pēkšņi bez jebkādiem brīdinājumiem nokrīt rievsiksna, nevis tā pārtrūkst, bet nokrīt. Retums, vai ne?
Rievsiksna izstaipīJusies, padilusi, nu neizskatās, ka "tikko veikta apkope, mainītas siksnas, u. T. T"
izrādās, ka arī riepas nav vienādas uz vienas ass, kas aizliedz iziet tehnisko apskati, bet kas tad man - jauna apskate! Kā?
Riepās arī gaisa spiediens nebija attiecīgi līmenī, nolēmu tās piepumpēt, izdarot to - parādās pamatīga vibrācija no ritošās daļas.
Notiekot nelaimes gadījumam uz ceļa, man nav ne rezerves riteņa, ne īpašā "sekretka" atslēga, lai diskus noņemtu, nedz arī āķis, lai kāds varētu mani aizvilkt uz tuvāko remonta darbnīcu.

Īsāk sakot - šis krāpnieku placis ir pamanījies atrast visdažādākos veidus kā noslēpt visus defektus. Visas šīs lietas nav iespējams diagnosticēt pārbaudot auto uz vietas, tam ir nepieciešams laiks.

Es jums stingri ieteiktu neiegādāties auto pie šiem krāpniekiem, jo tie ir ieinteresēti teikt un darīt visu, lai tās miskastes pārdotu.
Ja tomēr esat nolēmuši riskēt ar savu un citu ceļu satiksmes dalībnieku dzīvībām (ņemot vērā, ka tehniskās apskates ir pirktas) tad novēlu jums veiksmi. Jo viņi neļauj auto pārbaudīt stundām ilgi, kā tam būtu jābūt, lai diagnosticētu visas problēmas.
Galu galā - nepērciet, bet ja tomēr - tad pārbaudiet visu sīki un smalki.

Kā arī - ja konstatējat savam auto nozīmīgus defektus, lūdzu, sazinieties ar csdd par iespējamu krāpniecību (pirktu apskati)

ceru, ka kādam šī atsauksme noderēs.

13.05.2020

Atbilde no Autokompleks Support Pārstāvja atbilde 13.05.2020

Labdien neapmierinātais klient! Paldies par Jūsu vēstuli, lūdzu uzrakstiet par kādu automašīnu ir runa- kāda marka, modelis un valsts numurs? Kādā datumā Jūs nopirkāt automasīnu? Ar cieņu Autokompleks!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Autopircejs2020 26.06.2020

Uzņēmuma Autokompleks pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

NeWVeL 13.05.2020

Runbula uz visiem placiem ta ir.. Diemzel Tas ir parpircei... Kada bija auto un pa cik noperkat pie vinem?

V vitols 13.05.2020

Vecīt beidz čīkstēt! Tu pērc lietotu auto līdz ar to jārēķinās, ka kaut kādas investīcijas būs!

A Autopircejs2020 13.05.2020

Auto maksāja 9000eiro, kas nebūt nav pieskaitāms pie "lēts, lai pazīmētos"

V vitols 13.05.2020

Būtu paņēmis jaunu ņivu ar auto gāzi tev būtu garantija un vēl nauda paliktu pāri!

L LAUNCH 17.07.2020

Un sarūsētu lupatās pēc diviem gadiem!

M Māris Briedis 27.08.2020

Paldies par izklāstu, vismaz atrunāja izskatīt šo variantu.

E Edgars911 04.09.2020

Lai izbēgtu no šādiem gadījumiem es iesaku izveleties uzticamu ekspertu ar tehniskam zinasanam un aparaturu kas var pārbaudīt auto vai tiešām nepērc kaķi maisā . Nēesi pirmais ! Nesen pirku Volvo caur privātu kantori, džēki paši atrada auto apskatīja kadus gabalus padsmit pa visu rīgu līdz atrada man pus līdz normālu auto. braucu 4 mēnešus nekas nav pilējis vai salūzis, samainīju eļļas viss skaisti. pameklē , feisbukā bija lapa "transporta ekspertu grupa"

A Autopircejs2020 17.09.2020

Interesanti, kādēļ šī sūdzība ir atzīmēta kā atrisināta, ja nekas nav atrisināms ar šiem mēsliem?

A Ansis 09.10.2020

Jā, piemēram šis auto:

Raksta, ka "156 000 km. Oriģināls nobraukums. Visa vēsture pieejama Škoda centrā."

Bet pārbaudot AUTODNA

2018-12-13 203 243 km
2016-12-14 165 061 km
2013-12-19 1 km

K kārlis131313 22.05.2021

Mana atbilde ir neitrāla. Ir aitas ir cirpēji. Rumbula nekad nav bijusi laba vieta auto iegādei, taču retu reizi arī tur var nopirkt kaut ko sakarīgu. Arī privāti pārdevēji slēpj būtiskus auto defektus.
Būtiskākais ir tas, kas, ka visi cilvēki kuri pēctam čikst ka ir iegādājušies sliktu auto vaino pašu pārdevēju, tipiska ņuņu un nabadzīgu cilvēku domāšana - vainot visus citus nevis uzņemties atbildību!

Visas šis problēmas, kas rodas pērkot lietotu auto, var tikt krietni smazinātas, ja latvietis nebūtu kapeiku pis***ejs un noziedotu 50-100 eur auto pirms iegādes pārbaudei. Viss, problēma atrisināta. Zinu , ka ir vairums plaču kuri nemaz negrib vest auto uz servisu, acīmredzami tas jau ir pirmais truksmes signāls nepirkt auto, bet ja nu tomēr ir citi iemesli, tad ļoti vienkārši ir paņemt izbraukuma pārbaudi un pārliecināties, ko pērkat !
Esmu pircis 3 auto ģimenei un sev.. visus esmu pārbaudījis, un tas ir totāli atmaksājies ! iepriekš pērkot uz savu galvu arī biju ieberzies. šoreiz neriskēju nenočīkstēju naudu un pirms iegādes veicu eksperta pārbaudi. Pilnīgi normāla prakse ir PĀRBAUDĪT PIRMS PIRKT ! tā nav reklāma, bet tiešam iesaku ekspertu grupu. super gudri čaļi , izpalīdzīgi, zinoši un mašinu izlaiž kā caur rentgenu ! transporta ekspertu grupa iepzīstināja ar defektiem, autiņa plusiem mīnusiem, atrunāja arī no viena auto pirkšanas kurš bij vizuāli teicams, bet mehāniskie mezgli bij slikti. Lai veicas pirkumos..