www.sudzibas.lv Autohost Slikts serviss

Autohost - Slikts serviss

Es biju jūrā un sieva gāja TA. Tur ielika 2 par to kad kustās labajam lukturam reflektors. Es internetā atradu servisu Autohostu, ar piedāvājumu kad maina luktura korektorus kas tur reflektoru. Sieva mani paklausīja un aizbrauca. Visu uz tā izdarīja un izgāja tā. Kad atgriezos mājās konstatēju kad ir ielikuši švami un noplēsa 50 eiro, par to!

17.04.2020

Atbilde no Autohost Garage Pārstāvja atbilde 04.02.2021

Labdien.
Atbildot uz Jūsu sūdzību - pirmām kārtām Jūs jau atbraucāt ar iespraustu sūkli lukturī un Jūsu lūgums sataisīt lētāk tikai priekš TA, jo tas bija vajadzīgs steidzami un pēc TA atgriezīsieties, lai sataisītu lukturi pareizi, ko beigās neizdarījāt, jo uzskatījāt, ka tas vairs nebija vajadzīgs.
Lai likvidētu šadus bojājumus nepieciešams ilgāks laiks un remonta izmaksas ir daudz lielākas nekā 50 €.
Kā arī mūsu meistari šādi nerīkotos, jo pirmām kārtām tas nav droši no ugunsdrošības puses. Jebkura spuldzīte rada siltumu un ne to mazāko un brīnums, ka neaizdegās viss lukturis un mēs nekad neriskētu ar citu cilvēku dzīvībām.
Ceram ka tagad Jūsu prroblēma ir novērsta.

Life_is_life 17.04.2020

Mnja :)