Autogāzes uztādīšana - Sliktākie TOP 3

Sveiki, potenciālie auto gāzes uzstādīšanas klienti! Gribu JUS INFORMĒT PAR SLIKTĀKAJIEM TOP 3 AUTO GAZES UZTĀDĪŠANAS KANTORIEM RĪGĀ! (PĒC MANAS PIEREDZES)

1. DIMEKS
2. AUTOGĀZE
3. HEINRIHS-GĀZE

ESMU PAVIESOJIES ŠAJOS KANTOROS UN NĒKĀDAS LABAS ATSAUKSMES NAV MAN PAR VIŅIEM!

P.S. TĀ IR TIKAI MANA PIEREDZE : ), PASTĀSTIET PAR SAVU?

Q

K karlis 28.07.2009

Tu gadījumā nestrādā kādā konkurentu gāzes kantorī, kam tagad trūkst darbs dēļ augstām cenām. Par Heinrihu nepiekrītu, cenas diezgan labas un centība arī nav slikta. Ne vienmēr šie var atrast īsto vainu uzreiz, tāpēc man arī nācās pie Heinriha dzīt vairākas reizes, bet ja Tu zini kādu guru, kas var pateikt visu nekļūdīgi un par brīvu, uz priekšu.

Q Q.r. 29.07.2009

Nestrādāju gan konkorentu kantorī! Šajos uzņēmumos esmu uzstādijis iekārtas automašīnām un gala rezultātā nav bijis gaidītais. Nepārtrauktas problēmas, smirdoņa u.t.t. Par Guru esmu atradis vīreli kas spēcīgi velk šajā Jomā un esmu apierināts. Tieši Par Heinrihs-Gāze centība un atieksme ir o.k., bet rezultata nav. Pacs saimnieks velk šajā jomā, bet strādnieki TUPI kā zābaki.

V vilnis 18.06.2010

SIA autogaze.lv labs un zinos meistars noregule gazes iekartu ka nakas .butu vairak tadu meistaru .paldies

L lily 19.06.2010

Iespēja nopelnīt, reģistrējies un pelni ;) - http://tinyurl.com/33kqnav

U Ugis 30.10.2010

Neiesaku griesties Kandavā SGU serviss.Četrus mēnešus velkas murgs un vēl nebeidzas.Gāzes iekārta uzstādīta galīgā pakaļā tā atzina trīs neatkarīgi speci, bet šie saka, ka autiņš vainīgs.Tagad esmu spiests vērsties patērētāju aizsardzības birojā.

а аноним 08.11.2010

Vienmēr tie, kuri ir vispopulārākie, tie būs vissliktākie, jo pi viņiem ir daudz klientu. Jums laikam bija kaut kada problēma, kuru nevarēja izrisīnāt nivienā no šim kontoram un tāpēc viņas visas uzreiz kļūva jums sliktas. Vai jūs vispār varat nosaukt kaut kadas citas autogāzes konoras?

V Vladimirs 30.01.2012

Es iesaku autogaz.lv - nebija ne vainas! Uzstādija visu ātri, pēc 1000 km piebraucu pieregulēties un viss - līdz pirmai apkopei nebiju viņus redzējis, jo nav vajadzības braukt!

Tā kā balsoju par viņiem:)
P.S. Atradu viņus draugiem.lv ar autogaz.lv nosaukumu!

F FORWARD 29.02.2012

Работал во всех 3-х фирмах. Для проверки установил газовую систему у всех трех сразу, именно в этой последовательности:
1. DIMEKS
2. AUTOGĀZE
3. HEINRIHS-GĀZE
Могу подтвердить следующее: багажник занят баллонами полностью (3 штуки), не знаю как переключить систему "на газ" (3 переключателя), не знаю как ее заправлять газом (3 заправки). По-этому езжу на бензине. Бензин покупаю по 3Ls за литр. Техосмотр прохожу 3 раза в год. Короче, если будете устанавливать автогазовую систему - ставьте у одного из указанных. НЕ ПОЖАЛЕЕТЕ.

S super 14.05.2012

Vladimirs! tu beigsi reklamet savu kantori autogaz??? kada kvalitate var but sistemai ja vinju uzstada pa 2 dienam??? citi liek nedeljaam un ir rezultats, bet autogaza uzmochi pa 2-3 dienam un tad brinas kapec pechka nestrada, slapst nost utt..

K Kanis 31.07.2012

Sia autogāze ir nr1 sliktāko top 3!Neko briesmīgāku dzīvē nebiju redzējis!!Cilvēki ja negibat lieki izmest naudu aizmirstiet par SIA Autogāze!!! Viņiem vajadzētu atņemt licenzi!!!

K Kanis 31.07.2012

SIA Autogāze vajadzētu atņemt licenzi!! Nekas briesmīgāks nav bijis!!Tie ir reāli krāpnieki!!NR1 top3 sliktākie!!!

S Sunny 16.05.2013

Neesmu no tiem, kam patīk sūdzēties un kašķi meklēt, bet pat mans mērs beidzot ir pilns: esmu absolūti neapmierināts ar Heinrihs- Gāze servisu. Regulēt un pārregulēt esmu pie viņiem bijis vismaz 5 reizes pēdējo 5 mēnešu laikā, beigās viņi man apgalvoja, ka gāzes iekārtai neesot ne vainas, jāremontē mašīnas aizdedze, rezultātā izgāzu vēl 50 Ls, ar benzīnu iet kā zvērs, ar gāzi vēl joprojām raustās. Vēl vienu reizi šie konstatēja gāzes noplūdi, tipa, sataisīja, bet ik pa brīdim uzsmird vēl joprojām. Kolēģis savu iekārtu arī uzstādīja pie viņiem, pāris reizes brauca novērst tosola noplūdi, vēl par garantiju šim samainīja gāzes šļaukas, jo gāze smirdot caur tām šļaukām, efekta nav, smird vēl joprojām. Katru reizi, kad šie kaut ko dara zem motora pārsega, visādu plastmasu tur paliek arvien mazāk. Ar vārdu sakot, gāzes iekārta ir baigi labā lieta, bet nomēriet 10x, pirms brauciet uz Heinrihs- Gāze!

F FORWARD 08.07.2013

Mūsu darbs 100% dos Jums gaidītos ietaupījumus - savā darbā ievērojam CSDD prasības un izmantojam tikai pārbaudītus risinājumus un rekomendācijas no autogāzes iekārtu ražotājiem. Neesam saņēmuši nekādas sūdzības no darbību uzraugošajām iestādēm un klientiem. 99% klientu mūs iesaka saviem draugiem!
www.dimeks.lv

N neticigais 08.07.2013

Par henrihu viennozīmīgi to labāko...nu jau esmu nobraicis 20 000 ar viņu iekārtām - un viss rullē.Jebkādus jautājumus risina ātri un kvalitātīvi. Foršs letiņu kantoris, kur darbs nostādīts kā vajag. Par sliktiem servisiem...gribu brīdināt no TOYOTA centra autogāzes uzstādīšanas-nepietiek, ka makša nevāji- kvalitāte vienkārši pī...c. Balonā nepildās gāze, pārslēdzoties smird salonā, sprauslas uzliktas sūdīgas lai gan tika pasūtīts, lai liek labākās...nu un protams, ka nepārtraukta braukāšana pa smadzenēm, ka viss čikiniekā...tipa iebraukāsies un būs labi! Ja pēdējā reizē netiks novērsti visi trūkumi- pie PTAC un vēstule Baltijas reģiona pārtāvjiem...lai WESS beidzot padrāž...cenas lielas kvalitāte 0!

I incukss 24.07.2013

Radinieks ielika autogāzi savā Mersī. Lika pie autogaze.lv. Pēc 2 nedēļām noklapēja motors dēļ kkādām skaidām, kas kkur iebirst, kad urbj caurumus, uzstādot autogāzes iekārtu. Skaidrs, ka gāzinieki savu vainu neatzina. :(

M magnums 12.09.2013

Henrihs gāze nav pelnījis atrasties sarakstā.

R rudisr 16.04.2014

Pirms 4, 5 gadiem SIA DIMEKS uzstādīja gāzes iekārtu, sākumā pabraucu, pēc kāda laiciņa šie nedaudz vēl pieregulēja! Tagad jau esmu nobraucis ar gāzes iekārtu ~110`000 un īstenībā nav bijušas nekādas lielas problēmas, īstenībā tikai apkopes un remonti kas nav saistīti ar gāzes iekārtu!

N NikitaLV 29.04.2015

Хочется оставить коментарий про AUTOGAZ.LV прочитав все это, даже после прочитанного решился на установку в их сервисе по причине близкого места жительства. Ставил у них газовую установку на два автомобиля BMW E65 4.4 и Lexus RX 300. Цена средняя по городу, возможность была договориться о приемлимой скидке за два авто. Самой установкой доволен, сделали все оккуратно, мои прозьбы выполнели. Перед тем как установаливать начитался информации в интренете. Было не легко решится на установку по причине отсуствия опыта езды на газу. В сервисе все рассказали, что и как работает и что надо ставить на такие авто. Обслуживание нормальное, видно люди имеют представление о газовых установках. На Lexus ставил уже как пол года назад все работает отлично, прошел все обслуживание по гарантийным обязательствам. Уже как месяц поставил у них на BMW, пока нареканий нет. Не знаю про другие сервисы, здесь все понравилось.

L linix 21.05.2015

Autogaze.lv postavili xorosho, no govorili odno, a sdelali drugoe i po denjgam naduli na 200euro, net doverija skazocniki!!!

N Nitrius23 27.07.2016

Top 3 labs. es savu gazi liku pie parasta maistara jurmala.. neples naudu ka lielajos kantoros, kvalitate laba. laika zina ilgak, bet ka skaidroja lai nesanaktu podi ar skaidam janonem ieplude, kas aiznem laiku. visa visuma esmu apmierinats, nekas nesmird un autins ripo. ja vajag numuru raxtat.

A Andris 24.08.2017

Ļoti interesē labs meistars Jūrmalā. Varbūt variet padalīties ar koordinātēm?

D Diy Davanas 02.09.2017

Gribu uzlikt gāzi autiņam, bet negribu sačakarēt motoru ar skaidām. Atsūti lūdzu numuru vai citus datus uz [slēpt]@gmail.com. Jau iepriekš pateicos.