www.sudzibas.lv AutoDNA Nepublicē negatīvas atsauksmes

AutoDNA.lv - Nepublicē negatīvas atsauksmes

Nopirku atskaiti par automašīnu. Vēlāk atnāca epasts, kurā viņi lūdz sniegt atsauksmi par pakalpojumu. Novērtēju negatīvi un ierakstīju savu komentāru. Bet mana atsauksme un vērtējums neparādās pie atsauksmēs viņu mājas lapā. Tipiskie krāpnieki, publicē tikai labas atsauksmes ar pozitīviem komentāriem.

Atbilde no autoDNA Klientu Serviss Pārstāvja atbilde 03.05.2019

Labdien,

Sakiet lūdzu vai jūs pārbaudījāt publicēto atsauksmi?
Mājas lapā ir pieejamas visas publicētās atsauksmes kopā jau 1592 atsauksmes. Tās atrodās zem konkrētā produkta.

Varbūt variet pateikt, kādēļ novērtējāt iegādāto produktu negatīvi? Iespējams Jums ir kāds kontakti, lai mēs varētu jūs identificēt un palīdzēt. Lūdzu sazinieties ar mums telefoniski un mēs uzklausīsim jūs.

Katra atsauksme ir svarīga, mēs tās izmantojam, lai pilnveidotu piedāvātos produktus vai viedotu jaunus.

Paldies par viedokli vēlreiz,
Patiesā Cieņā