www.sudzibas.lv AutoDNA Naudas izmešana

Autodna - Naudas izmešana

Nepērciet plaši izreklamēto www.autodna.lv atskaiti, tajā redzams viss, kas atrodams publiski un bez maksas. Pilnīgi nekāda informācija par auto vēsturi - nobraukums, īpašnieku skaits, maiņa utt. Tikai publiski redzamā informācija no auto sludinājumu lapas - Cena un sludinājumā norādītais nobraukums. Redzams arī aprīkojums, kuru arī var atrast interneta lapās bez maksas.

12.05.2020

P

Es tev VĒLREIZ ATKĀRTOJU
JA TĀ INFORMĀCIJA IR TAD ARĪ PAR TO VAR PRASĪT TO NEJĒDZĪGO CENU, JA NAV, PAR KO TAD JĀMAKSĀ?

Draugs, tu esi analfabēts
Tātad, ja tajā atskaitē pa lielu naudu nav NEKĀ izņemot sludinājumu no eses un informāciju par To, kurā gadā dibināts BMW AG, tad PĒC KĀ, tu izsecināji cik tieši tad ir tīrs tas auto? KĀ?
Pastāsti mums ar autoru arī, varbūt problēmas nemaz nav

W waka 22.05.2020

Nu proootams, apkopēs auto arī auto ierodās tikai tad, kad kaut ko sasit
Tehniskās apskates iet tikai pēc norakstīšanas
Nemaz nerunājot par citiem resursiem - numuru salīdzināšanas, izsoles, vērtēšanas utt.

Runā, lūdzu, par to, par ko ir sajēga, citādi sāk izlikties, ka pats esi no tiem, kuri tirgo tukšu gaisu

R Rita Zala 17.06.2020
Krāpnieki

Pa velti izmetu naudu.
pa vēlu apskatījos pie sūdzībām

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2020

R Raimunds Ratkevičs 13.08.2020

Pievienojos. Ne nobraukums, ne negadījumi nav uzrādīti. Pamatojums: auto nav apkalpota autorizētā servisā. Smieklīgi.

L likeauto 27.03.2021
nedabūju informāciju par kuru samaksāju.

Biju cerējis uzzināt par auto vēsturi pirms ievešanas Latvijā. Nav informācijas. Bezjēdzīgi izsviedu naudu.

S Sudzibas.lv Admin 14.04.2021