Auto DNA - Krāpšana

Ievadot win numuru, piedāvā ierakstus no apkopju vēstures un citus interesantus ierakstus.samaksājot nepilnus 10e, atskaitē atnāk tā pati info ko var saņemt e-csdd bezmaksas.
Ļoti daudz sūdzību no paziņām un daudzos auto forumos ar tieši tādu pat krāpšanas shēmu.

Atbilde no autoDNA Klientu Serviss Pārstāvja atbilde 02.03.2017

Labdien,

Pateicamies, par Jūsu viedokli, tomēr iesakām sazināties ar mums izmantojot [email protected], lai ātrāk reaģētu uz Jūsu jautājumu vai problēmu.

Pirms atskaites iegādes Jums tiek uzrādīa visa uz doto brīdi pieejamā informācija par ievadīto VIN numuru. Sludinājumos auto pārdevēji bieži norāda nepatiesus VIN numurus, kas tiek ievadīti mūsu sistēmā. Tākā sistēma meklē informāciju tieši pēc konkrētā VIN numuru, tad kļūdoties tikai vienā "burtā vai "ciparā", atbilde tiks sniegta negatīva - tieši tādēļ ir izveidota pirms pārbaude - Bezmaksas pārbaude. Tā parāda vai VIN atbilst konkrētajam auto.

Vairāk informācija par atskaites pārbaudes procesu ir atrodama šeit: www.autodna.lv/buj.

Runājot par Jūsu gadījumu vai Jūs variet lūdzu norādīt savas automašīnas VIN numuru vai e-pastu, lai pārbaudītu automašīnas gadu, kurš arī ir noteicošs faktors auto pārbaudē. Vaciem auto, kas nav veikuši apkopes pie dīleriem netiek piedāvāta apkopes vēsture.

Kā arī ja automašīna nav cietusi negadījumos, tad informācija par negadījumu neuzrādīsies, jo negadījums nav fiksēts.

Ja pirms atskaites iegādes ir pieejama padziļinātāka atskaite no piem. Francijas, tad iesakām izvēlēties atskaiti no Francijas vai kādu citu produktu, tas sevī ietver informāciju no konkrētās valsts Transportlīdzekļu reģistra - šāda vieda informācija sniegs padziļinātāku info par īpašnieku skaitu izmantošanas veidu.

Ja automašīna nav pārdota izsolēs, veiktas apkopies pie mūsu dīleriem, auto servisiem, eksporta un importa kompānijām.

Šobrīd efektīvākai klientu apkalpošanai esam izveidojuši "LiveChat" šī iespēja, ļauj Jums uzdot jebkādus jautājumus tiešsaistē.

Lūdzu neskaidrību gadījumā sazinieties ar mums.
Mēs esam ieinteresēti palīdzēt lietotu automašīnu pircējiem iegādāties pēc iespējas labākus auto.

Patiesā Cieņā
autoDNA.lv Klientu atbalsts
+371.60002886 | https://www.autodna.lv/kontakti

N

ģ Ģirts 02.03.2017

IegAdājos atskaiti neko par auto neuzinaju ,tik naudu izterēju..

G Gatis 03.03.2017

Piekrītu sūdzības autoram. Arī es saņēmu tikai to pašu informāciju, kas CSDD lapā pieejama bez maksas. Pilnīgi nekāda info par transportlīdzekli ārpus Latvijas.

A autoDNA Klientu Serviss Pārstāvja atbilde 03.03.2017

Labdien, sazinies ar mums autoDNA.lv čatā. Mūsu konsultati Jums palīdzēs un pateiks visu par automašīnu.
Kā arī droši izmantojiet mūsu tālruni: +3716000.2886.

Automašīnas vēsture ir atkarīga no auto izmantošanas, apkopēm, izmantošanas vēstures. Mūsu datubāzē šobrīd ir vairāk par 509 miljoniem lietotu automašīnu un liela daļa vēl tikai tiek pievienota - tādēļ katru dienu ir pieejama jauna informācija.

Lūdzu sazinieties ar mūsu klientu atbalstu.

Patiesā Cieņā
Atbalsts autoDNA.lv

L Lana 15.12.2017

Согласна. Тоже ничего об автомобиле не узнала. Ни даты регистрации, ни владельца , - вся история чистая.

A autoDNA Klientu Serviss Pārstāvja atbilde 15.12.2017

Добрый день!
Спасибо за ваше мнение. Мы бы хотели с вами связаться чтобы узнать подробности о конкретной автомашины. Практика показывает что такие проверки связано с неправильном ВИН кодом, которые указан в объявление. Продавцы часто указывает такие номера чтобы скрыть историю авто.
Пожалуйста напишите нам, чтоб мы могли проверить ваш заказ.

Мы заинтересованы вам помочь, жаль что с начала не позвонили или написали нам на обслуживаний и помощь клиентам. Толко так мы можем вам помочь разобраться в случае необходимости.

Ждём вашего звонка.
Удачного дня и прекрасного рождество

С уважениям
Команда autoDNA

Часто задаваемые вопросы:
support.autoDNA.lv
Поддержка но телефону в Латвии +371.6000.AUTO(2886)
Почта для вопросов: palidziba[at]autoDNA.lv