www.sudzibas.lv AutoCentrs Jēkabpils Krāpnieki un demolētāji

AutoCentrs Jēkabpils - Krāpnieki un demolētāji

Ja gribās nopietnus izdevumus un problēmas, tad izmantojiet šo servisu.
Mašīnu aizdzinu uz servisu, lai noteiktu iemeslu, kāpēc nedarbojas klimata kontrole, radio un panelī nerāda visu nepieciešamo informāciju. Jau tūlīt runa bija, ka vaina noteikti ir komforta blokā, noņēmās visu dienu, bet neko neatrada, mašīnu, it kā, atdeva sākotnējā kārtībā,- lai meklējot datoriķi, kam ir nepieciešamā programma, naudu gan nepaņēma, bet vēlāk izrādījās, ka komforta bloku fiziski salauzuši-gribēja paskatīties, kas lācītim vēderā.
Pirms bijām atklājuši šo incidentu, braucu uz savu servisu, lai pārbauda ritošo daļu, jo kaut kas sācis ķīlēt. Pārbaudīja un teica, ka jāmaina bremžu kluči, samaksāju, bet pēc mēneša atklājās, ka nekas nav mainīts.

R

L llietotājs 05.09.2017

Piekrītu. Tur vispār sen nav bijis VIDs. Lai pārbauda cik godīgi paņem no klientiem naudu. Nekur nav izkarināts normāls preiskurants. Cik grib , tik paņem par darbu. Čekus nekādus neizdod. Domā kad iedos bezmaksas saldējumu, tad visi teiks kad cik te ir forši. Bļāviens esiet kaut cik paškritiskāki, Jūs tak redzat kad īpaši pieņēmēji ir tie, kas "KĀŠ" no parastajiem ļaudīm to naudu...šefs staigā pa servisu visu redz un neko nesaka...redzams arī "nobirst" sava daļa. Man ka vadītājam būtu kauns lasīt šādā veidā naudu. Vai tad tik maza alga? Vai tā jau ir alkatība un profesionālā nekompetence?

G Gulbenietis 15.12.2021

Protams, ka viss atkarīgs no situācijas. Eļļas maiņa golf 3 vai kaut kādam svaigākam volviķim, kuram interfeiss ir franču valodā un jāsaspaida pogas, lai autiņš saprot kas un kā. Gultni mainīt vieglajam vai džipam. SAvirzes taisōišana daudziem autiņiem atšķiras cenas ziņā. utt.

C CastorTroy 05.09.2017

Pag... Tu raksti, ka aizbrauci uz "savu servisu"... tev pateica,ka JĀMAINA bremžu klučus, bet vai tad tev kāds pateica ka NOMAINĪS? :))) Par ko tu tur samaksāji nav skaidrs. Par ko ir sūdzība?
Kāpēc neuzrakstīji "sava servisa" nosaukumu? :)))

C CastorTroy 05.09.2017

"Lietotājs", vai tavuprāt VIDam jānodarbojās ar autoservisu cenu atbilstību taviem uzskatiem? Vai nav pārāk augsta cena? Cik grib, tik paņem! :) Tad jau drīzāk lai iet uz rimi un pārbauda maizes cenas. :)))

L llietotājs 07.11.2017

Tu pats sev atbildēji, bet ne pakalpojuma sniedzējiem. Cik GRIBAT-TIK IR PAŅEMAT. Ja es aizeju uz RIMI, tad es redzu cik maksā maize un viss pārējais, bet pie jums redzams nav tik augsts līmenis lai izkarinātu pakalpojumu cenas. Nesaku visumā kad serviss ir slikts, bet naudas kāsšana un tā neskaidrā naudas politika liek tomēr izvēlēties ko citu.

A Andris Vizla 14.01.2018

Man nozaga bernu,sakuma naca ar koka ierociem pectam jau ar istiem automatiem!lidaka ar piles galvu

ā ā sapratu 15.02.2018

šinī iestādē iepriekš cena jāsarunā un ja sarunāta tad katru dienu jāpārprasa jo mēdz izaugt bez iemesla un atbildēt kāpēc tā notika nevar,man dzinēja galvai vajadzēja vārstus pieslīpēt un faskas uzdzīt ,šie saka mēs gribētu ari motoru jaukt,bet es saku galvu es pats noņemšu jo negribu maksāt par to ko pats māku,nu labi jautāju cik maksās ja ar mieru tik prastu darbu darīt ,man saka ej pie motorista un runā cenu,ieeju pie motorista tur jauns čoms sēž pie kompja un dzer kafiju,nu saka tā viltīgi kādi 25 eiro,nu labi piekritu ,nākošajā dienā atvedu galvu un pārjautāju ...nu ta 25 eur?,bet tas tievais vīrietis kurš pieņem klientus paņem galvu un iet pie motorista,atnāk un saka 35 eur +pvn,es saku ,ka runa bij 25,bet pienāk klāt gore motorist un tēlo ''duračoku '',ka nēsot teicis 25 eur,tad es tā palamājos un gāju prom,lohotrons ,atradu motoristu kurš to paveica pa 16 eur pa 20 min,lai neteiktu ,ka reklāma neteikšu kurš

A Ainārs Dāboliņš 15.12.2021

Jā šodien saņēmu mašīnu no tiem laupītājiem.samainija cirkulācijas sūkni,termostatu kuru pats nopirku un aizvedu viņiem,ABS devēju un sataisija vadu abs vel tur kaut kādas mistiskas diagnostikas ko var izdarīt vienā piegājienā un nokāsa 650 euro.to darbu var izdarīt dzerot šnabi un guļot kādās trīs dienās bez servisa krutajām diagnostikām.man mašīnu atdeva pēc 10 dienām.un tad vel ar kautkā'dam mistiskām papildus kaitēm.nu no 650 varam atrēķināt nost nomas mašīnu 105 euro.kas nebūtu bijis jāmaksā ja viņi nebūtu tur mūļķus laiduši un būtu strādājuši.konkrētais appisēju kantoris.pagājušo adu bij līdzīga situācija ar diegvielas sistēmu.pēc diagnostikas teica ka viss ir kaput gan sūknis gan reikas gan farsunkas.aizveda uz dīzeļcentru (par ko ļoti šaubos) un pateica ka esot atgaisojuši bet kad prasiju lai iedod man tos papīrus tad šodien vel nevar uzrādīt bet solija ka watsapa atsūtīšot.mašīna tāpat negāja un beigās izrādijās ka jāiztīra bākā uztvērējs.mēsls ne serviss.ja man radīsies izdevība tur kautko uzsūtīt es to izdarīšu.LAI IZDRĀŽ MĒSLUS

J Jurģis Kurilovičs 10.02.2024

Jekabpils autocentrs . Aizvedu mašīnu uz servisu noplēsa lielu naudu un šodien sapratu ka neko naw darījuši Mašīna nostāvēja 2 dienas un naw sataisījusi ko paprasīju.