www.sudzibas.lv Autobrava Rupja apkalpošana, izvairīšanās no atbildības

Autobrava - Rupja apkalpošana, izvairīšanās no atbildības

Kā mēs zinam, visu apdrošināšanas sabiedrību kasko polišu noteikumos ir iekļauts punkts, ka atlīdzība netiek izmaksāta par negadījumiem, kuri notiek remonta laikā.
Pirms kāda laika ierados saskaņā ar iepriekšēju pierakstu Sia Autobravauz nelielu automašīnas apkopi un tūdaļ no turienes tiku padzīts, jo uzdrošinājos pajautāt par šīs iestādes atbildību attiecībā uz veicamajiem darbiem un klienta nodoto automašīnu. Es nezinu, vai klientu padzīšana no Sia Autobrava ir ikdienišķa parādība un tas tiek darīts katru dienu, bet es ar tik bezkaunīgu attieksmi sastapos pirmo reizi. Šobrīd par to varu izdarīt tikai secinājumu, ka sia autobrava ir kantoris ar izcili rupju apkalpošanu, kurš ne par ko neuzņemas nekādu atbildību, bet klientus, kuri par to uzdrošinās painteresēties - vienkārši padzen.
Par laimi rīgā ir pietiekoši daudz citu autoservisu, kuros, atšķirībā no sia autobrava, ir gan atbildīgi darbinieki, gan laipna apkalpošana, laba darba kvalitāte un daudz zemākas cenas!

T