www.sudzibas.lv Auto Reģ. Nr. SB-60 Autovadītājs ar bojātām smadzenēm

Auto Reģ. Nr. SB-60 - Autovadītājs ar bojātām smadzenēm

Dārgais automašīnas BMW 535 Touring, valsts nr. SB-60, vadītāj. Aizej, lūdzu, uz Daugavu un noslīcinies. Tagad.Jo tad Tu viens būsi beigts. Nevis Tava auto pasažieri un nevainīgi pretimbraucēji.7 km garā ceļa posmā aiz Ķemeriem vienreiz Tavu dzīvību (da pofig par Tavu - vairāk pretīmbraucošā un Tavu pasažieru) izglābu es, strauji nobremzējot un ļaujot ielīst atpakaļ joslā. Jau pēc 500m to pašu bija spiests izpildīt priekšā braucošais. Un tad vēl nākamais. Pēc tam es nemaz nerunāju par kolonnas apdzīšanu vietā, kur ir zīme 'Apdzīt aizliegts'.Tā kā - ja ir iespēja to izdarīt šodien, tad aizej un noslīcinies. Kamēr Tevis dēļ nav gājuši bojā citi - nevainīgi - cilvēki.P.S.: Mani jau iepriekš ļoti satrauca trakā Latvijas autoceļu statistika šogad. Un šodien redzēju, kā vienā 7 km posmā viens slikts cilvēks var vēsā mierā izdzēst vairāku cilvēku dzīvības tikai tādēļ, ka ir... stulbs. Tādēļ pirmo reizi dzīvē iepostēju FB kaut ko šādu. Varbūt tas palīdzēs mums visiem kopā cīnīties pret tām drausmām, kas notiek šogad uz Latvijas autoceļiem.P.P.S.: Ja tomēr šis ziņojums aiziet arī līdz Tevīm, SB-60 vadītāj, un Tu saproti, ka esi izdarījis nepareizi un nākamreiz padomāsi pirms darīt šādas aplamības, tad būšu par visiem 100% sasniedzis savu mērķi, iepostojot šo te iekš FB. Paldies par uzmanību.P.S. Raksts no Facebook (neesmu tā autors, bet pilnībā atbalstu).

S Sidne 07.09.2015

Prieks, ka tomēr ir cilvēki, kuri cenšas citu labā... Redzēju šo ziņu šorīt portālā Faceboo (bija nošērojis kāds no draugiem) ..

S sils2012 09.09.2015

Problema ir ne jau izdaritaja, bet gan taja, ka sim cilvekam ir laba un cienijama automasina!
Veselojieties, latviesi.

A Andris. 10.09.2015

Tu latvieti, izlasi par ko iet runa un ne jau visi latvieši un nelatvieši līdzinās Tev