auto íre - krápšana

Caur Rentalcars.com īrējām mašīnu 8 dienu ceļojumam no Porto lidostas 2018.g augustam. Jau rezervējot 8 mēn iepriekš rentalcars paņēma no mums samaksu 01.01.2018- 323,41 eur par VW Polo dīzeli ar pilnu Kasko. Lidostā bija jāgriežas viņu turienes starpniekfirmā SIXT saņemt auto, kur izrādījās, ka mūsu rezervētā auto nav un piedāvāja BMW 1.sērijas dīzeli,kas ir aptuveni līdzīgā cenu kategorijā. Tur vēl no kartes novilka 425,19 eur.cerēju,ka samaksu pa neiedoto VW Polo man atgriezīs,bet jau 5 mēn pagājuši un nekā. Ja no sākuma solija izskatit manu pretenziju mēneša laikā un prasija atsūtīt ari maksājumu uzdevumus no mana konta, nu jau 4 mēn pēc ceļojuma un klusums no Rentalcars.com puses. 8 dienu īre man summā izmaksāja 748,60 eur pa ekonomiskās klases auto! Nekad neņemiet auto no šīs firmas, jo izmanto starpniekfirmas un rezultātā nezini,kur taisnību meklēt, pie viņiem vai SIXT. Auto bija ar pilnu Kasko, bez problēmām un pilnu bāku,jo jau 40 gadus esmu profesionāls šoferis.
P.S.Pielikumā maksājumu orderi no manas kredītkartes konta

S Sudsibaaaaaaaa 09.01.2019

8menesus pirms tam ir maksājat pa auto, nopietni...?

Bomboklak 09.01.2019

Rentalcars ir starpniekfirma, nevis SIXT.

8 dienas, vasaras karstākajā periodā, 700 eur par nomu ir pavisam normāla summa.

really? 09.01.2019

Parasti gan vienmeer ir rakstits,ka tads un tads auto VAI LIIDZIIGS saadas pasas klases auto, un bildes jau vnm saliek kko labaku ka iedod dzivee, nekas jauns vai sokeejoss.

N NoName95 09.01.2019

Kur Tev pirmkārt prāts maksāt 8 mēnešus pirms auto lietošanas un kāpēc pie velna ir jārezervē auto 8 mēnešus pirms ceļojuma!

Pilnīgi liekas darbības un tu visticamāk nēesi izlasījis noteikumus kuros bija rakstīts, ka var gadīties ka izvēlētā automašīna nav pieejama, bet vietā būs cita!