Auto prokat.lv vai Sia Vip Rent - Krapsana

Śodien iznomaju busu kada noma muksalas iela 79 pec nosaukuma auto prokat.lv vai pěc sia vip rent bus bija vec mersedes sprinters pirms pañěmu isniedzéjs ļoti laipns un vis takā kārtībā informēja ka degvielas patēriņś ir 8l uz 100km tas vel ta bet kad pēc 2st busu adgriezu busa patēriņš 21l uz 50km un tas vēl nekas bet tad pazino ka ir uzradusies bukte un neados drošibas naudu 50.00e laigan zinu ka 100 procenti ta bukte bija man jautā vai esmu pirms braukšanas nobildĕjis protams ka nĕ kadā sakarā man būtu jabildē tad sapratu tieši kad ņĕmu busu man priekšā bija klijents kam ar tadiem paśiem variem drosibas naudu neadeva es biju neatlaidigs un biju gataus saukt ekspertīzi kad saprata ka es nepadošos atradas vina telde kur iepriekš ta bukte bija nobildēta un adeva drośibas naudu bet čeku neiedeva

E

Dainis 30.07.2018

Izmantojiet to naudu Latviešu valodas kursiem, bet par nomu runājot, tā viņiem ir ierasta prakse sūdzības ir pilnas ar ''jaukām'' atsauksmēm par viņu darbību.