Auto Prieks

Nu nekādā gadījumā nevajag iet mācīties uz šo skolu,tur visus tik grib apmānīt ar savām dāvanu kartēm,jo pilna cena 102 ls,iedod dāvanu karti 30ls un gala rezultātā jāmaksā 72ls,tikpat cik citās autoskolās un vēl tur ir slikti instruktori.Tikai nevajag tur iet mācīties,ja nav kur naudu likt,tad var to darīt.

J Janis 07.04.2006

"Mustangs" autoskola-tur ir vel sliktak-teoriju maca amatieris-instruktors, kuram masinas pasam nav!!! Skolas eksamenaa, B kategorijai, ir 60 jautajumi-jaa, normali-bet tajos ir veci jautajumi, kuri ir nemti no vecajaam CSDD gramatam PIRMS 1998 gada!!!!!!! +EKSAMENAA man dod jautajumus, kuri ir jazin D kategorijai!!!! Ja gribat sajukt prataa-ejiet uz "Mustangs" autoskola!!!

V Vika 17.05.2006

Mācījos Autopriekā, man ļoti patika, tiešām. Skolotāja - patikama sieviete, ļoti labi skaidroja un nebija nekādu problēmu ar eksāmeniem CSSD un autoskolā. Prakse - laba mašīna, labs instruktors. Eksāmenu CSSD nokārtoju pēc 13-15 nodarbībām.Vienkārši es GRIBĒJU tiesības un es MĀCĪJOS!!! Tagad ļoti jauki braucu:)

I inguna 24.05.2006

Vai vareetu uzzinaat kaa sos pasniedzeejus autoskolā Auto prieks sauc.Man arii vajadzētu tiesības,varbūt,varat man palīdzēt?

D dfgf 07.06.2006

2006-05-17 (12:15) Sveiki, dod lūdzu padomu, kādu instruktoru izvelēties, un no kādas skolas, jo dažiem zvanīju, cenniki tādi 10 un vairāk

I Ieva 30.08.2006

Piekritu tam kad uz Autoprieku iet nevar, jo mana kursā eksamenu no 14 cilvekiem ir nolikuši tikai 2.Pirmais eksamens bija Janvari, pēdējo reizi eksamenu liku pagajuso nedelu un atkal nenoliku(saku lamaties)jo jautajumi ir no vecam grāmatam.Ta sieviete kas pienem eksamenu, man teica, ja viņa kautko par to sanemtu tad es noliktu.Vai tad tā var?Padomājat pirms macities

S svetlana 10.11.2006

Kapec jus vainojat instruktorus?Ja vini kadu apmanitu,vinus jau izmestu lauka...loti laba autoskola...visi,kuri macijas Autoprieka nekad nevainoja instruktorus, vai kadu citu...par 6o skolu ir dzirdets tikai labais,un nevajag ieteikt citiem tur neiet!

S svetlana 10.11.2006

"Varu ieteiktiet pie janja kursitisa,autoskola "Gross

S svetiks 10.11.2006

Es zinu vienu,tas ir arturs klovans,no autoskolas autoprieks!Kvalitate garanteta!

A a 19.01.2007

ti prosto balbes, ja tam uchusj i vsjo tiptop, GLAVNOE ZHELANIE! A znanija oni dajut na visokom urovne.

R rrr 10.09.2008

Autoskolas "Auto Prieks" ofiss Merķeļa ielā 7 atstāj vienkārši graujošu iespaidu! Neremontēta, bezgaumīgi iekārtota telpa. Grīdas mazgājamā slota ielikta horizontāli logā, lai tas netaisītos ciet!!! Netīras žalūzijas. Veca datortehnika. Vairākas netīras, vecas klaviatūras saliktas kastē zem galda. Čīkstošas kabineta durvis. Kopumā, rodas tāda sajūta, ka atrodies kādā ofisā Krievijas mazpilsētā. Ceru, ka apmācību telpas Merķeļa 6 ir pieklājīgākā stāvoklī.

L Laura 25.03.2009

Vai kāds nevar man atbildēt kāds tests ir atlasē nobezdarbniekiem?

K Katrīna 18.09.2009

Mācījos šajā autoskolā, varu pateikt tikai to labāko. Teorijas pasniedzējs bija arī mans instruktors. Pirms autoskolas nekad nebiju sēdējusi pie stūres, tagad dragāju tikai tā un bez soda punktiem - un ne jau tāpēc ka lieko reizi baidos pārkārtoties joslās. Tas, ka tur cenas mainās, un dāvanu kartes, no kurām nav nekādas jēgas - tāda ir stulbā cenu politika, un ne tikai Autopriekā. Instruktors bija tiešām foršs, nekad nebļāva, visas kļūdas mierīgi skaidroja- paldies tev par izturību Maksims, jo sākumā braucu tā, ka pāris reizes viņš dabūja spiest bremzes.

D Dina 21.12.2010

Mācījos Autopriekā un varu teikt tikai to labāko par sho autoskolu. Nekādu slēpto samaksu arī nebij. Teoriju gan skolā, gan CSDD noliku ar pirmo reizi. Braukshanu mācos pie instruktora Daiņa, par kuru varu teikt tikai to labāko.