Auto Nams Lotes - Slikts serviss

Opel sigum 2004. 2.2 tdi noplīsa sajūgs. Remonta izmaksas aptuveni puse mašīnas vērtības (cena pie kuras tomēr ir jāpadomā par izdevīgāko variantu) , bet servisam jau to nesaprast. Diemžēl slikta pieredze un zaudēti klienti. Sajūga komplektiem ar spararatu cenas uzskrūvētas +150-200 euro, kas manuprāt jau ir par traku!

R

Z zilais valis 09.12.2019

15 un vairāk gadus vecam auto jebkurš nopietns servisa apmeklējums, kas nav eļļas maiņa, būs 1/2 no auto vērtības. Un? Gribi braukt ar VS, tad nesūdzies, ka tas ir dārgi.

R ralfsm1 09.12.2019

Te vairāk nepatika sadarbošanās ar servisu. Mašīna tika jau izjaukta un tikai tad apspriestas cenas, lai gan aptuveni jau varēja pateikt cik tas izmaksātu. Un par šo vēl papildus naudu paprasīja, jo redz stāvot uz pacēlāja. Un tas nav viss. Bet nu ko nu vairs. Braukšu ar līkumu, tas ir skaidrs.