AtrisinātaAuto Kontinents - Krāpšana

Automašīnai vajadzēja samainīt bremžu klučus un par cik man nebija īsti laika to darīt, kā arī nebija iegādāti jauni bremžu kluči nolēmu aizdzīt uz auto kontinentu. Par cik esmu iepriekš pats taisījis daudz ko savam autiņam apmēram zināju kas un kā varētu maksāt un tā. Iebraucot pie viņiem, prasīju par cik ir trw kluči un viņi jau nosauca diezgan neadekvātu cenu, nu labi aizbraucu nopirku eoltā par stipri zemāku cenu. Atbraucis atpakļ jautāju cik būs tikai par kluču maiņu un čalis sāka - nu jāskatās kas tev tur ir varbūt nav vaina klučos, varbūt suporti jāmaina utt. Es uzreiz pateicu ka suportiem viss ir kārtībā un lai tikai klučus samaina. Tad es jautāju lai pasaka aptuveno summu un čalis atkal teica ka nevar taa īsti pateikt un teica ka nebūs dārgi. Nu labi atstāju mašīnu un aizbraucu ar draudzeni uz pilsētu. Pēc 2h zvanīja no auto kontinenta un nosauca tik kosmisku cenu, ka gandrīz ar sirdi aizgāju, braucu pie viņiem skaidroties kāpēc tik neadekvāta summa un tas čalis sāka ka tā esot privātā firma un cilvēki te strādā un ko tur vēl. Pie rēķina bija piestādīts arī klāt to ko es nelūdzu viņiem darīt un kad pateicu ka par to nemaksāšu un iešu uz patērētajiem tas čalis apklusa un nezināja ko darīt. Man nebija īsti laika turpināt strīdēties vnk samaksāju un dusmīgs aizbraucu.
Stāsta morāle - pirms veicat servisu, tad vispirms palīdziet lai sastāda tāmi, lai no jums nenoplēš prāvu naudas summu.

02.02.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Airpilot123 02.02.2019

Tika atrisināta caur paziņu loku

A aicis24 02.02.2019

Jā nav noslēpums,cik tev paprasīja par to kluči nomaiņu?

A Airpilot123 02.02.2019

Varu nosūtīt privāti rēķinu un čekus

really? 02.02.2019

kjipa baigais profesionalis,kas visu pats zin un var sataisit,bet beigas tapat atlauj sevi apkraapt,MALACIS!
Vajag tureeties pie taa,ko saki,nevis piedraudet ar pateretaju tiesibu aizsardzibas kantori un tad tomer samaksaat,visa saals sitaadu apkarosana ir darbiiba,nevis vardos,kurus pats nepildi un atri vien padodies!

A Airpilot123 02.02.2019

Vecīt, pirmkārt kā jau rakstīju- man nebija reāli laiks lai to izdarītu, kā arī pacēlājs , lai varētu uzcelt autiņu. Esmu cilvēks kurš reāli plēšs savu pakaļu lai nopelnītu naudu priekš izglītības un dzīvošanas, es no darba mājas atbraucu ļoti vēlu un pēc darba protams nav gribēšana ņemties tumsā ap autiņu . Un stulbākais bija tas , ka pie viņiem bija mana autiņa tehniskā apliecība un atslēgas. Un protams, es vērsīšos tālāk.