www.sudzibas.lv Auto Gāze Neadekvātas cenas

Auto gāze SIA - Neadekvātas cenas

Bija skārusi ķibele ar gāzes iekārtu tāpēc pameklējot internetā sameklēju tuvāko auto gāzes servisu, kas izrādījās šis Deglava ielā 60. Ar šo lietu nodarbojas jau sen tāpēc domāju visam jābūt kārtībā. Piebraucu un pajautāju par diagnostikas iespējām un uzreiz atbrīvojās cilvēks un ķērās klāt. Tik tālu viss kārtībā. Un problēmu atrada ātri, visa diagnostika sastāvēja no tā ka pieslēdza kompi, konstatēja ka it kā viss ok, tad noņēma vienu sļauku lai pārliecinātos ka vainīgs reduktors un tā arī bija. Tas kopā aizņēma minūtes 5as. Nodomāju super vainu zinu, jānoskaidro cik maksā atrisināt manu problēmu. Saremontēt reduktoru solījās pa 80 eiro, jauns maksājot pāri 100 (nodomāju - čaļi te pilnīgu kosmosu man stāsta). Nedēļu atpakaļ tieši pētīju reduktoru cenas jo biju iegriezies citā gāzes bodītē - jauna reduktora cena 70 eiro. Prasīju cik remkomplekts maksā - teicās pa 35eiro pārdošos - vienkārši laikam par muļķi mani tur. Tāpēc vienkārši devos prom - par diagnostiku samaksājot 15 eiro - var teikt par neko. Tad sazvanīju autonamu skanstes 9a un viņiem remkomplekts maksā 16.53 eiro, devos turp un arī nopirku, devos mājās noņēmu reduktoru, izjaucu, saliku ar jaunajām daļām, uzliku un tagad braucu laimīgs. Problēma izmaksāja 16eiro un vienu stundu paša darba. Tātad salīdzinājumam. Jauns reduktors pie viņiem pāri 100, citur ap 70 eiro. Remonts reduktora pie viņiem 80 eiro, autonamā man piedāvāja par 40 kopā ar daļām. Remkomplekts pie viņiem 35 eiro - autonamā 16 eiro.

Inženieris 11.12.2015

"par diagnostiku samaksājot 15 eiro - var teikt par neko"

Ja esi baigais specs, ko tad pats neatradi problēmu?

Un par samaksātiem 15 eināriem šeit uzcepi eseju!

Uzraksti reduktora marku un modeli, kuru Autonamā var pa 40€ nopirkt?

N Nezkasvinsir 12.12.2015

Sākumā pajautāšu tev - esi trollis? :D
Ja prastu lasīt tad tur skaidri ir uzrakstīts ka tie 40 eiro ir reduktora remonts, nevis jauns reduktors, un deglavas ielā remonts 80 eiro. Reduktors BRC Genius MB 1500. Un raksts ir par to ka cenas pie viņiem ir neadekvātas. Vēl varu piebilst ka biju pie viņiem pirms tam lai iegādātos sprauslām remkomplektu, bet viņi atbildēja ka tām sprauslām neesot remkomplekta un varot pārdot man visas sprauslas - OMVL reg. Jau tad sapratu ka viņi tāds kreisais kantoris, jo viņiem par nezināšanu ir arī remkomplekts tām sprauslām, ko vēlāk citā vietā arī iegādājos . Viņi vienkārši spēlē uz cilvēku nezināšanu un kāš cik vien var naudu. Varētu turpināt, bet ja proti lasīt latviski ceru sapratīsi.

Inženieris 12.12.2015

Pats raksti "kreisais kantoris", "cenas neadekvātas", bet tapat atkal uz turieni lien!

N Nezkasvinsir 12.12.2015

Tā bija pirmā pieredze ar to servisu, par cenām vēl nebija zināms un ar otro reizi tad arī sapratu un uzrakstīju te un tikai tāpēc lai cilvēki nākamreiz dodoties uz turieni neņem vērā tikai viņu teikto, kaut tikai ar zvanu uz kādu citu vietu painteresējās un salīdzina un tad pieņem lēmumu, lai nesanāk pārmaksāt. Un cik noprotu tu esi no tiem cilvēkiem, kas domā ka ir reāli kruti piesieties visam un visiem. Pašam dzīvē neiet, pateikt arī neko nevari, bet šeit vari izlikt visu un justies super čalis. Ja tā jūties labāk, tad super.

J Jacob Green 09.06.2016

Par cenām varu tikai piekrist...
Auto gāzē man par reduktoru prasija 120Eur + darbs, un tas esot pa lēto.
Aizbraucu uz citu gāzes servisu tur pat netālu (neminēšu nosaukumu), man par 75 Eur kopā ar darbu sataisija un nekādas problēmas....

+ tur arī attieksme tāda jocīga, kā "nah atbrauci?".

D Džindžera Kalniņa 07.12.2017

Neesmu biji uz konkrēto kantori, bet par cenām piekritīšu, jo uz tā rēķina, ka liela daļa baidās no gāze, tā cena augšā. Piemēram par apkopi prasa kādus 30 eur vai vairāk, lai gan apkopē parasti veic tikai filtru maiņu. Abus filtrus var nopirkt ap 5eur ar iekļautu pvn un sūtīšanu pa omniva, paša darbs līdz 10 minūtēm velkot garumā. Šķiet diezgan neadekvāti par tādu darbu prasīt tādu cenu. Saprastu ja vēl izjauktu sprauslas un tās iztīrītu, bet to faktiski neviens nedara.