www.sudzibas.lv Auto Fans Nekvalitatīvs remonts!

Auto fans - Nekvalitatīvs remonts!

Neiesaku šo servisu! Mums bija problēma ar turbīnu, gala rezultātā samaksājām lielu summu, bet mašīnu aizvedām ar evakuatoru! Kā konstatēja servisā, kur novērsa problēmas, darbs nebija veikts kvalitatīvi, nebija iztīrīts interkūlers.. Labi, ka paņēmām evakuatoru, lai arī autofans meistari teica, ka mierīgi lēnītēm varat braukt... Sekas būtu ļoti bēdīgas! Žēl, ka pirms tam nepaskatījos, kādas šeit ir atsauksmes! ; (

B

Dainis 09.02.2018

Nesaprotu vispār cilvēkus, kas ved auto remontēt uz visādiem gross,. autofavorītiem untt, šajos uzņemumos visbiežāk meistari strādā uz ''ķjap ļap'' piemēram grosā man labu laiku atpakaļ noskrūvēja kondicionieri, kaut gan tam nebija nekāda sakara ar parastu eļļas maiņu, ar mehāniķiem ir tāpat, kā ar labu ārstu vienkārši vajag atrast savējo, ja interesē varu iedot laba meistara kontaktus,(PM) vismaz man nekādu problēmu ar viņu nav bijis.

TasEsLV 09.02.2018

sūdzībniekiem dalīt telefona numurus nav tas labākais - vienmēr atradīs kas nepatika :D

Dainis 09.02.2018

Ne jau visi sūdzas sūdzēšanās pēc (tikai lielākā daļa) šeit vairāk izklausās pēc adekvātas sūdzības, varbūt tev arī taisnība :)

JUSTICE FOREVER 16.04.2019

Labdien, esmu arī cietis no servissa AUTOFANS atteiksmes un neprofesianalitātes, autoservisa attieksmi uzskatu par nepieņemamu. Aicinu jus kopēt jusu atsauksmi un ievietot to AUTOFANS FACEBOOK lapā, sadaļā REKOMENDĀCIJAS. PALDIES!

LINKS: