www.sudzibas.lv Austrums Treicis 61 Gadu Vecs! Uzmanību! Krāpnieks, kurš izīrē dzīvokļus !

Austrums Treicis 61 Gadu Vecs! - Uzmanību! Krāpnieks, kurš izīrē dzīvokļus !

Krāpnieks lielos apmēros Austrums Treicis!
Cilvēki uzmanieties!
Izīrē dzīvokļus, apmāna izīrētājus, saņem naudu gan pa tekošo mēnesi, gan depozīta maksājumu.
Līgumus nekādus neslēdz.
Dzīvoklī atklājas daudz dažādi defekti, uz kuriem viņš nereaģē. Kad īrnieks vēlas atgūt naudu par tikko izīrēto dzīvokli, tad pēkšņi krāpnieks pazūd... Vairs uz telefona zvaniem neatbild uz sms arī.
Vēl atļaujas dzīvoklī nomainīt atslēgas un izīrētājs paliek zaudētājs. Man paveicās, ka savas mantas nebiju atvedusi. Tā arī tās pazaudētu!
Viena no adresēm, kuru izīrē krāpnieks austrums treicis ir rīgā, tallinas ielā 41a dz.34
esiet uzmanīgi izīrējot dzīvokļus!
Nemaksājiet naudu, kamēr ar izīrētāju nav noslēgts nekāds savstarpējais līgums!
Pievienoju krāpnieciskās darbībās pieķerto zagļa austruma treiča foto!
Mana iemaksātā nauda, laimi nenesīs tev zagli!
Policija tevi jau meklē!

O

really? 05.12.2018

Nav briinums,ka vareeja apkaast, ja visu laiku raksti vardu "izireet", kur tas doesn't make any sense :d

K Kristaspsss 05.12.2018

Vajadzīga palīdzība, jums palīdzes augsta ranga Juristi atrisinat šo problēmu domāju saimnieks pats gribēs atmaksāt.
Justeco.lv

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 06.12.2018

Noslēdziet līgumu, pirms atdot naudu vai dzīvokļa atslēgas... Jautājumu par naudas atgriešanu, vai dzīvokļa stāvokli nebūs! (tas nav dārgi)... [slēpt]@inbox.lv

I Igulis 10.01.2019

Vai tik pats Austrums Treicis neslēpjas zem šī mistiskā "darbadrosibaspadome"?
Viss, skaidrs!
Ha, ha...:))

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 10.01.2019

Varat satikties ar mani klātbūtnē, ja ir interese par personību... iepriekš pieteicot laiku! Piemēram pirmdien pēc adreses: Abrenes iela 8, Rīga, LV-1356 - Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa

O Oga777 11.03.2019

Lieliski!Būtu jāaizbrauc atkal uz Abrenes ielu 8, kā nekā varēšu satikties arī ar saviem bijušiem darba kolēģīšiem!

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 16.03.2019

Žēl ka bijušajiem "kolēģīšiem" - var būt arī nē, ar tādu attieksmi... :)

RAMONA👀 16.03.2019

Darbadrosibaspadome, nopietni? Tiesa? Un tik briesmīgi raksti, komatus lietot nemāki pareizajās vietâs. Reāli sabojāji priekštatu par tiesu. Agrāk domāju, ka vajadzīga izglītība, lai tur strādātu...tagad nezinu ko domāt.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 17.03.2019

:) Arī garumzīmes nelieku...
Tak nedomajiet vispar, priekš kam Jums tas viss (runaju par domašanu)?

_Pie vienas vietas čatošana ar Jums, svarīgāk cik daudz Jūs palīdzat cilvēkiem, kas Jums apkārt!

RAMONA👀 17.03.2019

Pieturzīmes ir viens, bet tas, ka nespēj loğiski teikumu izveidot, pavisam kas cits. Iesaku nerakstīt un nedarīt kaunu savai darba vietai. Bet izvēle tavā ziņā. Jauku dienu!