Austra riepu serviss - Slikts serviss

Ļoti slikts serviss. Apkalpošana ir ļoti zemā līmenī. Riepu kvalitāte ir ļoti slikta. Pusdiluša gumija. Sliktākais riepu centrs visā Latvijā. Nevienam neieteiktu un turieni braukt, nekorekta attieksme pret klientiem. Pats uzņēmuma saimnieks Austris Jansons, ir diez gan rupjš. Man pārdeva riepas, kurām uzmetās bumbuļi un caurumi, divu nedēļu laikā, naudu negrib atgriezt atpakaļ, sakot, ka tā esot mana vaina.
Labāk braucat uz labu servisu pirkt un mainīt riepas, nekā uz Austra riepu servisu, kur samaksāsiet par riepām, kuram pēc divām nedēļām atkal nāksies mainīt.

J Jānis 25.10.2017

Pirkt lietotas riepas, tas pats kas sev pirkt lietotus apavus. Nav nemaz tik dārgi nopirkt jaunas riepas. Puslīdz lietojamas var nopirkt sākot no 30 euro gab. Skopais maksā divreiz!

V Viktorija001 25.10.2017

Varbūt vispirms ir jāpaskatās uz tām riepām? Ja jau nodilušas. Pie Austra vienmēr iegādājos ļoti maz lietotas riepas. Un jau otro ziemu braucu bez problēmām.

M Mazais pipars 25.10.2017

Manis nopirktās riepas izskatījās labi, bet pēc nelielas braukšanas , izrādās, ka tās riepas bija jau cauras, un viņš vienkārši bija gumiju salāpijis, un man neko neteica.

V Viktorija001 25.10.2017

PilnīgI visas bija tādas brāķētas?

M Mazais pipars 27.10.2017

Divas no tām bija vulkanizētas, par ko es nezināju, un vienai vienkārši uzmetās bumbulis.

A Artis 28.10.2017

Draugi. Lūdzu nekad neekonomējat uz riepām. Tā ir vienīgā saķere starp auto un ceļu! Drošība ir pirmajā vietā. Ar lietotām riepām ne tikai pats pie Dieva aizbrauksi, bet arī kādu citu paraudi līdzi!

Dmitry Resnais 14.09.2018

Nu tāda jau tā viņa biznesa būtība, citus apčakarēt: https://www.sudzibas.lv/austra-riepu-centrs-sia-slikts-serviss-un-krapsana-c495176
Un piedevām vēl bezkaunīgs blēdis: https://skaties.lv/beztabu/nejedzibas/vins-mani-nosauca-par-smaru-ar-nodzertu-seju-jelgavas-riepu-servisa-un-sievietes-skandals/komentari/#komentari

I Ivchiks 04.11.2017

ai kaut kāds 12 gadigais ielicis sūdzibu jau pēc teksta var saprast ka fake... uzmetās caurumi? wtf nafig tā vajag

Dmitry Resnais 14.09.2018

B Badžoo Resnais 15.09.2018

Izrādās pat ripuļus pie viņa nevar vest balansēt, kur nu vēl mainīt: https://www.sudzibas.lv/austra-riepu-centrs/austra-riepu-serviss-slikts-serviss-c406826#c495182
Jo gala iznākumā nosauks par mazpisāni, :D:D:D:
Bet katram šaraškinkantorim savs darba stils, tipa kā māku, tā daru...:D

Jānis Resnais 13.06.2021

Šitais lūzers no bezdarba savā "cauro riepu kantorī" bija saziepējies uz deputāta krēslu. Prātiņ nāc mājās kur puišelim augstas ambīcijas. Tikai tas prātiņš ar pamatskolas izglītību tāds pašķidrāks, tauta viņu nesaprata. Īsāk sakot sarīkoju viņam mazu pirtiņu par vienu grēciņu pret mani: