www.sudzibas.lv Ausmeņa Kebabs Saindēšanās ar ēdienu

Ausmeņa Kebabs - Saindēšanās ar ēdienu

Vakar apēdu Ausmeņa Kebabs kebabu, kurā gadījies arī pilnīgi jēls vistas filejas gabals. Diemžēl gaļas un salātu mikslī to nepamanīju; tikai, kad sāku košļāt sapratu, kaut kas nav tā. Rezultātā smaga saindēšanās ar salmonelozi.
Gribu brīdināt uzmanieties un sargiet savu veselību!

G

K kazaraga 25.01.2020

Vakar ēdāt un jau ziniet diagnozi? Ja tiešām būtu slima ar salmonelozi,no nespēka nevarētu pakustēties,kur nu vēl sūdzības rakstīt. Izskatās pēc konkurentu pasūtījuma, tagad visi un visur var pasūdzēties un PVD skrien kratīt. Tur kur tiešām ir ārprāts,turpina strādāt.

G Guna A. 03.06.2020

Sūdzību rakstīju jau pēc tam kad atlabu, lai pievērstu paša uzņēmuma uzmanību, jo pretīmnākšanu no viņu puses nesaņēmu. Ticiet, kad ir tik ļoti slikti plus jāmin fakts-saindēšanās dēļ nācās pārcelt lidojumu un zaudēt naudu , tāpēc negribas kaut kā par to mutautiņā klusēt, citādi nekas neuzlabosies.

Life_is_life 25.01.2020

Ja kola var saest amerikas karogu vai kunga sula nespej tikt gala ar jelas galas gabalulinju?

G Guna A. 26.01.2020

Termiski neapstrādāta gaļa var saturēt salmonellas.

G Guna A. 26.01.2020

Turklāt saskarē ar citiem produktiem šī jēla gaļa arī "aplipina" pārējo.

A arnitaa 25.01.2020

Laboratoriski apstiprināta salmoneloze?

G Guna A. 26.01.2020

Protams, tāpat ar sūdzībām un diagnozēm nemētājos.