Auseklis kinoteātris - Apmelošana

Nostrādāju "auseklī"no 01.12.09. Līdz 01.03.10. Viena pati kā kinomehāniķe, jo otrs mehāniķis bija uz operāciju. Tai laikā vadība paziņoja tikai 29.01.10!, ka jau ar 01.02.10 man slodze samazināta uz 0, 5!? Tas nozīmē, ka vēl trīs mēnešus man būs katru vakaru jāstrādā vienai, turklāt tikai uz 0, 5 slodzi? ! (jo tad man bija zināms, ka otrs mehāniķis atgriezīsies tikai maijā, vēlāk protams ļaunprātīgi to visu sagrozīja paši kā vajadzēja) tā kā tāda zemiska nekaunība man nebija pieņemama, jo es jau tā biju nogurusi un, turklāt, man arī nebija vēl samaksāts par jau tā dubulto slodzi, uzrakstīju atlūgumu, ka ar 01.03.10 aizeju no darba. Pilnīgi bezjēdzīgi bija vispār ko jautāt un prasīt, atbildes bija visai muļķīgas un dīvainas! Beigās vēl nolamāja par cūku un pateica, ka dabūšu pa galvu, ja runāšu.. Uz doto brīdi melojot un sagrozot faktus vadība ir it kā visiem pierādījusi, ka es vispār par mehāniķi neesmu strādājusi, nekad neesmu slimo kolēgi arī aizvietojusi un ka slimo kolēgi aizvietoja saimnieks, kas vienlaicīgi spēja būt gan darbā ārpus "ausekļa", gan "auseklī"kā saimnieks un kā kinomehāniķis? Pilnīgs bezsakars ir tas, ka mēs taču tad kopā strādājām? ! Kaut kāds murgs! Nu, lūk, tā paliku bez naudas strādājot divu cilvēku darbu un negribēdama būt neliete un tēlot slimu (ja visi tā darīs, kā kas tā tēlo slimu, kas tad notiks?) turklāt vadība melo un apmelo, un vēl nolamāja un pa galvu piesolīja ja vēršu muti! Nu lai bliež ja tā vajag, bet man sirdsapziņa ir tīra, godīgi, apzinīgi darīju darbu, neslēpšu, brīžam ļoti grūti bija, bet skatītāji taču nav vainīgi un dēļ tādas slimīgas vadības viņiem nav jācieš.. Lai jau dzīvo ar savām halucinācijām, ka saimnieks ir mums, šķiet, pat visas valsts supermens, kas vienlaicīgi spēj būt vairākās vietās. Cerams, ka viņi šo izlasīs un vismaz kaunēsies vēl man kādu naudu piedzīt. Būšu pateicīga par jebkādu padomu, kaut mierinājumu, ka valstī atgriezies "zvērīgais baigais gads", ka godīgiem un apzinīgiem darba ņēmējiem jādodas prom no valsts..

G

J Jānītis 01.02.2011

Ja jums bija noslēgts darba līgums, tad ir iespēja griezties darba inspekcijā ar iesniegumu! Par draudēšanu var arī uzrakstīt iesniegumu policijā!

M martins 01.02.2011

muljkje..
un darba inspekcija prot tikai noplatit rokas. :D

Z Zinaida 01.02.2011

Belie negri, komu vi zdesj nuzni?Davno uehali kuda nibudj po dal6a, a ne nili kak sobaki, vedj sami vsjo prosrali!

K Kātad. 02.02.2011

Darba inspekcijai jādod ziņa. Ja līguma nav, bet strādāts, tad uz VID ar iesniegumu, lai uztaisa pārbaudi firmai. Šajos laikos tikai padot par šādiem uzņēmumiem ziņu, nākošreiz zinās kā pret darbiniekiem izturēties!

G Ginta 02.02.2011

Bija pilnīgi viss, bet rezultāts tāds, kas vairāk melo, tam vairāk tic.Man jāpierāda, ka man mana galva turas uz rumpja un tad tik izskatīs manu lietu pēc būtības.Kāda jēga policijai rakstīt ziņojumu, ka viņas tā māk melot, ka man taču neviens neticēs, es taču nevaru pierādīt neko.Man nav tāds amats lai man ticētu.Bez šaubām, ka biju totāla muļķe, ka ticēju direktores godaprātam, viņas saldi salkanai mēlei..

G Guntars 25.03.2011

Vai kāds vispār pārbauda, kas te tiek rakstīts?