www.sudzibas.lv auravideo.lv sliktā apkalpošanas un pakalpojuma kvalitāte

auravideo.lv - sliktā apkalpošanas un pakalpojuma kvalitāte

Iegādājos akcijas kuponu, kur par 6 latiem (18 latu vietā) var iegūt čakru un auras foto, detalizētu aprakstu, psihologa-konsultanta detalizētu skaidrojumu.
Pati apzinājos, ka ar mašīnīti fočētai bildei nav uzreiz jātic, bet var taču iet intereses pēc noskaidrot, pārbaudīt, kas un kā. Ja tik interesants piedāvājums, pie tam trīs reizes lētāks nekā parasti.
Pēc tā visa palika nepatīkams iespaids, jo tā sauktā psiholoģe-konsultante bija pilnīgi vienaldzīga, vēsa, likās pat, ka viņai riebjas tas, ko viņa dara vai ka viņai tas jau sen ir apnicis, tik pat kā kāds liktu viņai tur sēdēt un visiem kuponistiem skaidrot.. Ok.. es to arī varu pieņem, jo cilvēki ir dažādi un var būt sliktās/drūmās/īgnās dienas pat tiem, kas parasti ir jauki, atsaucīgi.
Domāju.. o.. izprintēs 24.lapaspušu garu aprakstu -skaidrojumu par čakrām un aurām vispār, kā arī par manu situāciju uz to brīdi (nu..ko tas aparāts uzrādīja pēc tam, kad tika nofočēta galvas daļa, kā arī pēc rokas paturēšanas uz kkāda sensora noteikts čakru stāvoklis). BET - detalizētais skaidrojums bija krievu valodā! Kāpēc to kupona aprakstā nevarēja pieminēt??? Labi.. lasīt es krievu valodā māku, bet tas prasa lielu piepūli, ka no izlasītā tikpat kā nekādas jēgas nebūtu. Ja vēl jāsāk tulkot nezināmie vārdiņi, tad vispār. Tikpat labi varēja aprakstu iedot vācu, franču, japāņu, korejiešu, arābu valodās???? Jo kupona informācijā nav teikts, ka būs apraksts latviešu valodā. Ja būtu viss sīki un smalki izskaidrots par mani, tad varbūt pat lasīt nevajadzētu! UN tagad man jājūtas vainīgai par to, ka man klibo šī svešvaloda? Bet bija tikai pāris vārdi par katru čakru un ko nozīmē tas, ka mana aura pārsvarā ir tādā un tādā krāsā. TO ES ARĪ INTERNETĀ VARU IZLASĪT. Es eju uz konsultāciju, maksāju naudu (nabaga cilvēki, kas samaksā visus 18Ls!! - vai arī pret tiem mainās attieksme?), bet pēc tam paliek "uz pauzes". Man nebija, ko tur teikt. Biju pieklājīga un pieņēmu visu, kā ir. Bet, kad sāk aizdomāties par visu to absurdu un bezjēdzīgumu, tad uznāk milzīgas dusmas! Nu, tā nevar! Ja dod aprakstu, tad jābūt arī VALSTS VALODĀ! Vai vismaz iespējai izvēlēties! Vai arī vismaz IERAKSĪT informācijā, ka apraksts krievu valodā. Tad es nebūtu ne tērējusi speciāli laiku tam, ne kā. Kādā valstī mēs dzīvojam un kas tādai bodītei vispār dod licenci?? Interesanti, kā citiem, kas ar labpatiku gāja uz šo vietu, jo šķita, ka iegūs vismaz kaut cik interesantu un vērtīgu info.

E

T ToEt 02.08.2011

Tas bija čakars pa Ls6, pie tam vēl krievu valodā. Būtu pa pilnu samaksu, tā tad arī būtu čakra!

H harijs 03.08.2011

Vēl viens veids kā cirpt aitas.
Ek būtu man fotošops, Tādas auras sa-čakra-rētu, ka pašam neticētos.
Nu ir tak pilna pasaule ar idiotiem.

R Raitis 03.08.2011

Neredzu jēgu šādai nodarbei vispār ne par 6 ne 18 ls.Tas ir lohotrons pēc būtības.Svarīga ir tikai informācija-vai čakras ciet vai vaļā.Labi ja vaļā visas čakras, ja ciet, arī var dzīvot.Neviens jums viņas neattaisīs, kā tikai jūs pati.Lai ko jums kāds čakru sakarā solītu-viņš melo.Krāsa mainās daudzreiz dienā.Atkarīga no fiziskā un emocionālā stāvokļa.Jūs dusmojaties-viena krāsa, smejaties un esat laimīga-pavisam cita.Jēgas šai pasākumā nav nekādas, bet ja nauda ir un darīt nav ko-kāda vaina izklaidei?Man pašam ar kuponiem vienmēr ir bijusi bēdīga pieredze.Nekad nepirkšu un kā dāvanu nepieņemšu.Izjāde ar zirgu bija loti nepatīkama.Attieksme no pakalpojuma sniedzēja puses nelaipna, izjāde ļoti īsa.Otrais kupons-nedēļas nogale viesu namā.Vienkārši murgs.Nestāstīšu detalizēti, jo ne par to sūdzība.Es sāku domāt, ka tā kuponu būšana arī ir iecerēta kā lohotrons.Te par zobu higienistu arī dzirdēju briesmu stāstus.Dīvaina sistēma-naudu iekasē, bet pakalpojumu pēc tam sniegt negrib neviens.Un ja sniegs, tad ar sakostiem zobiem, kā nabagam, kurš ko diedelē un grib bez naudas.

M moov 12.08.2011

Pilnībā piekrītu autorei.Mani gan psiholoģe brīdināja, ka apraksts būs krievu valodā, bet pusstundas konsultācijas vietā labi, ja bija 10, min, attieksme vēsa, turklāt nemaz netiku klāt savā norunātajā laikā, jo pie durvīm šilte, pārtaukums...Kad atnācu, tad vēl dabūju 10 min gaidīt, jo uzreiz mani nepieņēma, strupi atteica, gaidiet...

A alla 28.08.2011

pff.. nez. man gan patika. man nav naudas probleemas, taapeec man neshkjiet, ka esmu neiedomaajami tagad izgruudusi liekus 6ls!
konsultaacija bija ljoti mieriigaa un saprotamaa veidaa pasniegta un pati konsultante bija saprotosha un atsauciga. nezinu, kas jums visiem par melnajaam dienaam bijushas, bet man viss patika! lasiija kaa atveertu graamatu mani!
protams, ka krievu valodaa sanjemtaa informaacija stipri atgruuda, bet, ja njem veeraa apkalposhanu - neko sliktu nevaru teikt!

E Eva 16.11.2011

Arī es izmantoju kuponu un biju skatīt savu auru.Nezinu, pie kāda konsultanta citi te rakstītaji bija, viņi tur ir vairāki, bet es biju pie Ingas un man ļoti patika gan attieksme, gan kompetence.
Un tiem, kas te raksta, ka tas esot lohotrons, varu pateikt, ka pēc tās bildes par mani pateica pilnīgu taisnību.Pie kam, gāju ar domu, ka klausīšos tikai, ko teiks, nevis pati kaut ko par sevi stāstīšu.Kad sapratu, ka tiešām visu informāciju par mani pasaka pareizi, man bija skaidrs, ka varu arī pajautāt, kā labāk risināt konkrētu problemsituāciju, kura uz to brīdi man bija.Saņēmu tiešām vērtīgus padomus, kuri reāli noderēja.
Bet vispār iesaku nūģiem un galīgiem skeptiķiem uz turieni neiet, jo tādi vienmēr atradīs pie kā piesieties.
Par info krieviski, piekrītu, bet man tas problēmas neradīja.

G Gaisma 18.07.2012

Hahah, man nekaadu probleemu ar valodu nebija, bet bija gan ar to tantinju:)))) Vinja mani meginaaja pierunaat, ka man ir slikts garastaavoklis uz doto briidii (kad man bija vislabaakais noskanojums liidz vinas teiktajaam ). NEDOD DIEVS veel iet zinkariibas deel taados sharashkinos kantoros...!