AtrisinātaAuklite Anastasija Mihailova Rīga - Krāpšana, bērns zilumos

Esiet uzmanīgi no Auklītes Anastasijas Mihailovas kura ir dzimusi 12.09.1993 dzīvo Rīga, Ziepniekkalna. Strādā par aukli, no sakuma viņa bija laipna un draudzīga ar krievu valodas akcentu. Atstājot bērnu ar viņu mēs ieraudzījām ka bērnam parādās zilumi, uz ko viņa atbildēja "bērns ir kritīs un traumējas" mēs uzticējāmies, bet tad atkal parādījās zilumi tad mēs ar vīru uzlikām slēpto kameru, un kad ieraudzījām ko viņa dara ar mūsu bērnu! Mēs uzreiz gribējām uz viņu uzraksit iesniegumu policija, uz reiz izsaucam viņu lai skaidrojās, bet šitā saka lūgties un raudāja, teica ka nezinot kas viņai uznāca, vainoja visu uz slikto pašsajūtu un stresu, lai tik mēs iesniegumu nerakstām. Beigās mēs iesniegumu neuzrakstījām. Lūdzu mīlā tauta neuzticiet šai personai savu bērnu!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta zolituda 23.03.2018

Got tā

Z

L laimers 23.03.2018

Drīkst zināt, kādēļ neesat uzrakstījuši iesniegumu policijā?

A Anastasija93 23.03.2018

Autors nevar uzrakstīt iesniegumu policijai jo tas ir melošana!

Z zolituda 23.03.2018

Es gribēju uzrakstīt, bet virs atrunāja, teic ka viņa ir par jauna tikai 24 gadi priekšnam viņai dzīvi bojāt...

A Anastasija93 23.03.2018

Man vērsties pie policijas par JŪSU MELOŠANU?

Dainis 23.03.2018

Ja būtu par ko rakstīt, gan jau sen būtu uzrakstījuši, vairāk izskatās pēc kādām savstarpējām nesaskaņām, lai teksts labāk skanētu esat pierakstījuši bērnu sišanu.

S Sarmite J. 23.03.2018

Ja manu bernu sistu vai grūstītu ed ne tikai uzrakdtītu iesniegumu bet es viņu pašu atdauzītu.. seit nav ari minets ki vina isti mazajam darija

L LLīva 23.03.2018

Reāli neticams stāsts.Bez pierādījumiem.!Par šādu rakstu Jūs pašus var saukt pie kriminālatbildības !

Z zolituda 23.03.2018

Šis stasts ir tik pat aplams ka viņa pati nu ko patīk nomelnot cilvēkus tas ir tavs stils.

A anse22 26.03.2018

nelecinzets video ierakst neskaitas pieradijums, tapat ka telefona fotografijas, neregistrets videoregistrator. tada mums ir likumdoshana cilveki...