www.sudzibas.lv Aukle Няня Людмила Яицка (Ļudmila Jaicka)

Aukle - Няня Людмила Яицка (Ļudmila Jaicka)

Няня Людмила Яицка (55 лет, живет на Маскавас) -это просто ужас!!! Отработала у нас всего месяц.

После неудачного предыдущего опыта поставили камеры в комнатах, в коридоре и кухне не поставили... В общем, решила я поставить диктафон дополнительно, после прослушивания меня трясло весь вечер и "няню" уволила сразу.

Кричала на ребенка весь день (год и десять месяцев), совершенно спокойный ребенок. Несколько раз угрожала побить, выражения типа "я тебе сейчас все ноги отобью" итд. Обзывала его "скотиной"... Боже, я сама в это поверить не могу, разве нормальный человек на это способен? Не знаю, била или нет, но если она такое говорит ребенку, то и сделать может...

При камерах конечно, она старалась не кричать, все самое страшное происходило в коридоре и на кухне. С ребенком ничем вообще не занималась, первые три недели лепили и читали, а потом она видимо решила расслабиться. Мультики весь день, на просьбу показывать поменьше мультиков реакции ноль. Самое отвратительное, что в последний день я увидела, так она заставляла его сидеть и смотреть мультики. Он вставал, уходил, она его обратно на диван... Я в шоке...

И я за это ей платила 2 Лс/час... Это просто кошмар... В обязанности входило только заниматься ребенком.

Честное слово, это совершенно неадекватный человек, который не любит детей и свою работу. Ей нельзя работать с детьми! Жаль ту мамочку, которая поймается на ее умение притворяться...

A angell 09.01.2013

По телефону умоляла дать ей второй шанс. Как можно дать второй шанс такому неадекватному человеку?

B BIGs 09.01.2013

Vi rebjonka luchshe vospitivajte, togda ne nado budet na nego krichatj. A to izbalovali navernoje. Strekoza!

K Katerina Alexandrova 09.01.2013

При чём здесь это??? как бы не был воспитан ребёнок, ей за это деньги платят, она не одолжение делает!!! и никто не имеет права кричать, грубить, угрожать чужому ребёнку

A Alexa 09.01.2013

BIGsu:Криком воспитывайте своих оборванцев, а если вам деньги платят то уж извольте роток закрыть и прислушаться к ребенку, может у него что-то болит. А вообще дети очень чувствуют хорошо им с няней или плохо.
А вы, Angell, все правильно сделали-иначе своего ребенка не уберечь от таких ужасов.Эта женщина теперь вряд ли сможет найти работу няней, такая "рекомендация" даже и заграницей будет известна, ведь стоит только набрать имя и фамилию в поисковике, так тут же появится её характеристика.

A angell 10.01.2013

я ошиблась, няне сейчас 61 год, а не 55. посмотрела паспортные данные только что.

A angell 10.01.2013

protams, ka es nokopēju viņas pasi, kad paņemu darbā

N nikija 10.01.2013

Ko dara pati māmiņa, ja tik mazam bērnam aukle paņemta? Pašai vajag savu bērnu audzināt, nevis svešiem cilvēkiem.

donna b 10.01.2013

nikija, tu tiešām esi tik dūmja, kā uzdod šādu jautājumu, vai pavisam atrauta no realitātes? Vai varbūt Tev ir trīs bērni kurus tu audzini uz soc.pabalstu un ģimenes pabalst 24 Ls? Bērnam gandrīz divi gadi, viņš var palikt ar aukli, ja vēl par mazu iet dārziņa. Padoma ar galvu pirms rakstīt kaut ko tik idiotisku.

N nikija 10.01.2013

donna b, es jautāju ko dara māte, ja bērns jāatstāj ar aukli, tiešām strādā vai jož apkārt pa skaistumsaloniem un fitnesiem? Tādas arī ir redzētas, visādi brīnumi gadās un kur tad auorei vīrs? Nav jau tikai uz bērna pabalsta jādzīvo, vīra alga.

S sils 10.01.2013

Nikija,
Tavs komentārs par māmiņu vispār uz lietu neattiecas. No kā tik negatīva attieksme? Ja māmiņa var atļauties salonus un fitnesus - lūdzu! Un alga 2 Ls stundā ir pietiekami laba motivācija auklei, lai normāli darītu savu darbu. Dāzos sludinājumos piedāvā 5 Ls dienā. Labprāt pieteiktos darbā, bet diemžēl man ir saistības - strādāju pie diviem vecīšiem par aprūpētāju, kuri ir apmierināti ar manu darbu, nav iemesla viņus pamest.

N nikija 10.01.2013

Savs bērns ir jāaudzina pašai mātei nevis uzgrūst svešiem cilvēkiem un vēl prasības izvirzīt. Nevienam jau tie svešie bērni nav vajadzīgi, sievietei vajadzēja piķi, nu tad arī pieteicās paskatīties. Un ja skaistumsaloni un fitnesi ir svarīgāki par sava bērna audzināšanu, tad nav ko dzemdēt.

A angell 10.01.2013

es strādāju u vīrs strādā, tavi komentāri ir smieklīgi, nikija. tāds iespaids, ka tu pazīsti šo aukli.

A angell 10.01.2013

nokija, ja tu vari sēdēt ar bērnu mājās uz 38 latu pabalstu, tad tev ir paveicies, priecājies

N nikija 10.01.2013

angell, aukli es nepazīstu, bet tev ir vīrs, nav jau tikai tas pabalsts.

A angell 10.01.2013

nikija, jā, ir vīrs, ir arī hipotēka, un par dzīvokli ir jāmaksā un bērnam ir jāpērk kombinezonu par vismaz 30 Ls un pamperi katru mēnesi ap 30 Ls. un ļoti dauz vēl kas, piem., slima mamma, kurai ir jāapmaksā ārstus.

Protams, ka ar tādu pieredzi ar auklēm, pirms nākamā bērna plānošanas es jau tagad sākšu krāt naudu un līdz bērnudarzam sēdēšu ar viņu mājās.

A angell 11.01.2013

Maddalena, pirms paņemām šo aukli, mēs mēģinājām viņu vest pie vecmāmiņas, kura viņu ļoti mīl. un pēc tam šī braukšana beidzās ar histērijām katru nakti... tāpēc atmetām domu par privāto bērnudārzu. bet tagad mēs jau noteikti iesim iz privāto dārziņu, jo pēc sludinājuma es vairs auklīti neņemšu...

S Sanny 14.01.2013

Tā ir normāla prakse, kad strādājoši cilvēki ņem aukli!!! Kas te kuram nepatīk??? Sēžat mājas un dusmojaties, jo ir cilvēki, kas var atļauties auklīti, :) Sen jau pagājuši tie laiki, kad sievietei jāsēž mājās.

J Jano289 15.01.2013

Nikija,

Tik stulbu govi, kā Tevi vēl vajag pameklēt. Pēc tava komentāra jau ir skaidrs, ka Tu Esi vainu mazgadīga dura, vai sekretutka privātā uzņēmumā, kurai pašai bērnu nav un nebūs.

J Jano289 15.01.2013

L lakrica 28.02.2013

Ir gan tiesības ņemt pases kopiju.
Un kada jums starpība ko māte dara? Ar ko nodarbojas tajā laikā kamēr auklīte bērnu pieskata? Tas nedod auklei ne mazākās tiesības šādi pret bērnu izturēties.
Pretekles šīs vieglās naudas tīkotājas...sēž urbina degunu un gaida naudiņu...pašai viņai visas kājas atsis...un jūs te gudro komentāru raxtītāji nokaunieties, pastāviet uz matiem un padomājiet!