www.sudzibas.lv Aukle Atslēgas pa pastu

Aukle - Atslēgas pa pastu

Vēlos brīdināt par auklīti.
Ļoti patīkama un jauka sieviete, ar bērnu veidojās ļoti labs kontakts. Mēnesi nostrādāja, problēmu vai iebildumu nebija. Svētdienas vakarā gatavojos jaunai nedēļai rēķinoties, ka auklīte pieskatīs bērnu kā parasti. Bet pulksten 19,30 saņēmu sms "es vairs pie jums nestrādāšu... Atslēgas atsūtīšu pa pastu". Sazvanīt nevar, uz sms neatbild. Uzrakstīju, ka vēlos rokās saņemt savas atslēgas. Klusums. Atslēgas tā arī neesmu dabūjusi un nezinu vai tās ir pie viņas, pastā vai pie kāda "pastnieka", kurš nāks mani apciemot, kad nebūšu mājās.

Работяга 03.01.2019

pieradijums ka latvija neko nepieradisi..

L lkjh87 08.11.2019

Latvijā ir pārsvarā tikai personas kas tic vienas personas ierakstiem.

retas_sudzibas 04.01.2019

Viss kas ir noslēgts mutiski un uz Godavārda ir labojams un maināms pēc sirds patikas. Neviens nevienam nav neko parādā.

L lkjh87 08.11.2019

betj jūs nezināt manu versiju. patiesība bija tikai tā ka esaizgāju no darba kur man netika maksāts solītais atalgojums

L lkjh87 08.11.2019

Nosūtot atslēgas pa pastu tiek noformēts kā ierakstīta vēstule. Tas nav kā laukos kur pastnieks nes paciņas.
Rīgā saņemot uzaicinājumu uz pastu, persona aiziet, paņemot pasi un saņem sūtījumu. Pasnieks apkārt neskraida ar atslēgām ☺

Saivii 08.11.2019

Ieprieksh bija suudziiba par Agnesi -darba deveeju,,tagad suudziiba pret aukli no darba deveejas. Shaada ir juusu komunikaacija vienai ar otru ?

L lkjh87 09.11.2019

saivii,izņemiet šo nejēdzīgo,vienpusīgo sūdzību.

L lkjh87 09.11.2019

Šāda ir jūsu sūdzības.lv politika.Apsūdzēt cilvēkus vienpersoniski.

J Joske_57 16.11.2019

Hmmm... Kurš bij pirmais Ieva vai Agnese, Agnese vai Ieva? Vista vai ola? Ola vai vista?

J Joske_57 16.11.2019

Droši vien izvēlējies aukli pa lēto, bez rekomendācijām un sertifikāta. Tāpēc tādu arī dabūji, nekādu.

D Dillle 18.11.2019

Diemžēl Jūs neesat ne pirmā, ne pēdējā ar kuru tā izrīkojas.

Man ir līdzīga pieredze sadarbībai ar viņu. Pie mums nostradāja apmeram mēnesi. Mani uzmeta ar īsziņu darbadienas rītā stundu pirms došanās uz darbu. Pēc tam vairs uz telefonu un e-pastu neatbild, kaut telefona numurs vēl aktīvs.

Aizbildinājumus, iemeslus jau vienmēr var atrast - nepatīk darba laiks, nepatīk samaksa, veselības problēmas, ģimenes problēmas, bērni neklausa utt. Tā jau ir atstrādāta sistēma.

Man ir mācība - jāslēdz līgums. Tagad zināšu, ka der noskaidrot arī precīzu aukles adresi.

P Plkj70 21.11.2019

Mámiņas,domājiet ko runājat Ir likumdošana kur jāmaksā valstij nodoklis par šo pakaltojumu.

L lkjh87 21.11.2019

Vai jūs samaksājāt valstij darba dēvəja nodokļus? Bez līguma Jūs pārskaitījāt algotajai personai nezināma nolūka maksājumus. Informācija ir saglabāta un tālāk jau ,,sveiciens,, no VID.